İpucu iPhone Garanti Süresi Nasıl Sorgulanır - Ne Kadar Garantisi Kaldı?

bycoo32

bycoo32

Üye
    Konu Sahibi
iPhone Garanti Süresi Nasıl Sorgulanır - Ne Kadar Garantisi Kaldı?

Sorgulama Linki:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Elmanın Tek Sevdiğim Yani Bu Tarz Şeyleri Sunması Her Ne Kadarda Kesin Bir Sonuç Olmasada Yinede ORadaki Garantisi Var İfadesi İyi Bişey.
 
  • Beğen
Tepkiler: bycoo32
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt