iPhone felaketinin sorumlusu Infineon çipler mi?


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 3G çıktığından bu yana dünyanın heryerinde birçok kullanıcı tarafından şikayetler sesleri yükselmeye başladı. Tüm bunların sorumlusu ufak bir Infineon çip olabilir mi?Apple’ın sabırsızlıkla beklenen iPhone 3G’si piyasaya çıktıktan kısa bir süre sonra satıldığı her yerde kullanıcılar şikayetlere başladılar. iPhone 3G; aramaların kesilmesine, beklenmeyen internet linklerine, güncelleme sorunlarına sebep oluyordu.

Şimdi söylenene göre; tüm bu sorunlara Infineon çipinde bulunan hatalı bir yazılımın sebep olduğu. Apple, bir yazılım güncellemesiyle bu sorunu çözmeyi hedefliyor. Apple ve Infineon’un sözcüleri yorum bu konu üzerinde yorum yapmadılar...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt