İphone den flim indirme

• 15 Ekim 2012
  • 1958 Okunma
  • 19 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Lutfen yardim edin upload sitelerinden flim nasil indirenilirim

Yazan: phasan
  2. Lutfen yardim edin

3. Filmi bul indir sorun ne ki ?

4. Sorun su upload sitesinden indirmeye basiyorum oylece kaliyor

5. Sayacın bitmesini bekliyorsun ama sayaç saymıyor sanırım.bazı upload siteleri sayaçlarında flash player kullanıyor Flash player olmayan sistemlerde sorun çıkartabiliyor

6. Sorun da sayac sayiyor hani karsiniza enson dowlan tusu geliyor basiyorsunuz yav ondam sonra olmuyor

- - - Eklendi - - -

Siz flim indirme sitesi onerirmisiniz fullfl.mobi olmasin

- - - Eklendi - - -

Lutfen yardim edin

7. Hee anladim ben ya telefonunda jb yoksa imdirmen mumkun degil .

8. Safari'den hiçbir şey indiremezsin.Tabi jb yoksa :coold:

9. Yok

10. O zaman indiremezsin maalesef.

11. Bi öneri sunim Protube den istedigin video yada mp3 indirebilirsin...bircok filmin hali youtube de var zaten ben recep ivedigin tüm filmlerini indirdim tabi wifi kullanarak birkac kez izleyip siliyorum zaten umarim faydali olur selametle

12. Dedini bi yapiyim umarim isimi gorur

- - - Eklendi - - -

Dedigin program yok

13. O uygulama App Store'da yok Cydia'da var, Cydia Jailbreak'te :ok2:

14. Jb li olmadigini sonradan gördüm afedersin..apstore dan herhangi bir video downloader indir sonra safariden youtube den filmi ac ve linki kopyalayip video downloader programinin link kismina ekle aklima gelebilecek birtek bu var ben jb önce bu sekilde indirmistim

15. Jalipreksiz indirilmez mi

16. indirilir jb le alakasi yok zaten appstore dan indiriceksin

- - - Eklendi - - -

indirilir jb le alakasi yok zaten appstore dan indiriceksin

17. Nasil indirecem

18. Arkadasim jbsiz dediklerin imkansiz bi dosya yoneticisi bile yok dogru duzgu en iyisi jb bekle

- - - Eklendi - - -

Arkadasim jbsiz dediklerin imkansiz bi dosya yoneticisi bile yok dogru duzgu en iyisi jb bekle

- - - Eklendi - - -

Arkadasim jbsiz dediklerin imkansiz bi dosya yoneticisi bile yok dogru duzgu en iyisi jb bekle

- - - Eklendi - - -

19. Jalibrekle nasil olacak

20. Arkadaşım bilmiyom nerde yaşıyorsun ayda mı benim telefonum jb yok ama son çıkan bütün filmleri izliyorum ilk önce appstoreden video download ibolt downloader uygulamasını telefonuna indir onunla istediğin siteden video indirirsin yapman gereken sadece videoyu açman indirme seçeneğini seçmen yalnız film sitelerinden indirme yapman için dns ayarını değiştirmen gerekir faydalı olursam ne mutlu

- - - Eklendi - - -

Film sitelerinden bazıları filmifullizle.com filmizle.com kesin açar bu sitelerin filmlerini yalnız dns ayarını 8.8.8.8 yapman gerekir

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/12/2018 - 14:48