İphone den flim indirme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
İphone den flim indirme
Lutfen yardim edin upload sitelerinden flim nasil indirenilirim

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Lutfen yardim edin

Symbianize

Symbianize

Üye
Filmi bul indir sorun ne ki ?

PriZm

PriZm

Üye
Sorun su upload sitesinden indirmeye basiyorum oylece kaliyor

Sayacın bitmesini bekliyorsun ama sayaç saymıyor sanırım.bazı upload siteleri sayaçlarında flash player kullanıyor Flash player olmayan sistemlerde sorun çıkartabiliyor

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi

Sayacın bitmesini bekliyorsun ama sayaç saymıyor sanırım.bazı upload siteleri sayaçlarında flash player kullanıyor Flash player olmayan sistemlerde sorun çıkartabiliyor

Sorun da sayac sayiyor hani karsiniza enson dowlan tusu geliyor basiyorsunuz yav ondam sonra olmuyor

- - - Eklendi - - -

Siz flim indirme sitesi onerirmisiniz fullfl.mobi olmasin

- - - Eklendi - - -

Lutfen yardim edin

Symbianize

Symbianize

Üye
Hee anladim ben ya telefonunda jb yoksa imdirmen mumkun degil .

15097

15097

Üye
Safari'den hiçbir şey indiremezsin.Tabi jb yoksa :coold:

Apache11

Apache11

Üye
Bi öneri sunim Protube den istedigin video yada mp3 indirebilirsin...bircok filmin hali youtube de var zaten ben recep ivedigin tüm filmlerini indirdim tabi wifi kullanarak birkac kez izleyip siliyorum zaten umarim faydali olur selametle

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Bi öneri sunim Protube den istedigin video yada mp3 indirebilirsin...bircok filmin hali youtube de var zaten ben recep ivedigin tüm filmlerini indirdim tabi wifi kullanarak birkac kez izleyip siliyorum zaten umarim faydali olur selametle

Dedini bi yapiyim umarim isimi gorur

- - - Eklendi - - -

Dedigin program yok

15097

15097

Üye
O uygulama App Store'da yok Cydia'da var, Cydia Jailbreak'te :ok2:

Apache11

Apache11

Üye
Jb li olmadigini sonradan gördüm afedersin..apstore dan herhangi bir video downloader indir sonra safariden youtube den filmi ac ve linki kopyalayip video downloader programinin link kismina ekle aklima gelebilecek birtek bu var ben jb önce bu sekilde indirmistim

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Jalipreksiz indirilmez mi

Apache11

Apache11

Üye
indirilir jb le alakasi yok zaten appstore dan indiriceksin

- - - Eklendi - - -

indirilir jb le alakasi yok zaten appstore dan indiriceksin

Symbianize

Symbianize

Üye
Arkadasim jbsiz dediklerin imkansiz bi dosya yoneticisi bile yok dogru duzgu en iyisi jb bekle

- - - Eklendi - - -

Arkadasim jbsiz dediklerin imkansiz bi dosya yoneticisi bile yok dogru duzgu en iyisi jb bekle

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Jalibrekle nasil olacak

tutku k

Üye
Jalibrekle nasil olacak

Arkadaşım bilmiyom nerde yaşıyorsun ayda mı benim telefonum jb yok ama son çıkan bütün filmleri izliyorum ilk önce appstoreden video download ibolt downloader uygulamasını telefonuna indir onunla istediğin siteden video indirirsin yapman gereken sadece videoyu açman indirme seçeneğini seçmen yalnız film sitelerinden indirme yapman için dns ayarını değiştirmen gerekir faydalı olursam ne mutlu

- - - Eklendi - - -

Film sitelerinden bazıları filmifullizle.com filmizle.com kesin açar bu sitelerin filmlerini yalnız dns ayarını 8.8.8.8 yapman gerekir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt