Duyuruyu Kapat

İphone 8, 8 Plus, X Ön İnceleme - X Öne Çıkan Özellikleri

• 13 Eylül 2017
  • 216 Okunma
  • 9 Cevap

0/5, 0 Oy
  1. 12 Eylül Türkiye saatiyle 20:00'da bir tiyatro salonun tanıtılan 3 yeni İphone modelini sizler için ön incelemeye tabi tuttuk.

Yazan: bycoo32
  2. İphone x begensemde fiyat sogutuyor yurtdışına çıkmak lazım :)

Mobil cihaz ile gönderdi
    bycoo32 bunu beğendi.
  3. Iphone 6s ucuzlasında alalım :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. İphone 6s 2699 tl düştü diger magzalarda belki daha ucuzlarmı bilemem bana sorarsan ben 2 yıl önceki cihazı almam bu benim görüşüm tabi başkaları için iyi cihazdır orası ayrı mesele

Mobil cihaz ile gönderdi
    sailfish bunu beğendi.
  5. 8 & 8+ = Çöp

6. X fena değil , fakat parmak izi okuyucu olmadığı oda hayal kırıklığı oldu. Yeni cihaz icin bu lansmanı bekliyordum . Sanirim s8 daha mantıklı bir seçim olacak benim için.

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Ben x almayı düsünüyorum malum fiyat beni ip8 e yönlendiriyor birde ben güncel yeni bir cihaz alıp gitti yere kadar kullanmak istiyorum 4-5 sene gibi o yüzden ince eleyi sık dokuyorum

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. hocam benim size tavsiyem acil ihtiuaciniz yoksa almayin. seneye kesin yeni seri x e benzer ve üstelik bundaki hatalarda düzeltilir mesela bence seneye parmak izi okuyucu koyarlar.

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Dogru söylüyorsunuzda elimdeki cihaz nereye kadar gider bilemem alıp kullanmak istiyorum zaten gelecek sene ne çıkarırlar tahmin etmek zor 9 ve 9 plus olur x ne olur tahmin etmek zor

Mobil cihaz ile gönderdi
    bmw_m6 bunu beğendi.
  10. Adamların yaptığı hileye bak. İphone 8 çıkınca kırmızı İphone 7'leri sessizce satıştan kaldırmışlar. Vay uyanıklar vay. :D

Yüklüyor...