Öneri İphone 8, 8 Plus, X Ön İnceleme - X Öne Çıkan Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

bycoo32

bycoo32

Üye
    Konu Sahibi
İphone 8, 8 Plus, X Ön İnceleme - X Öne Çıkan Özellikleri
12 Eylül Türkiye saatiyle 20:00'da bir tiyatro salonun tanıtılan 3 yeni İphone modelini sizler için ön incelemeye tabi tuttuk.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
İphone x begensemde fiyat sogutuyor yurtdışına çıkmak lazım :)

• Beğen
Tepkiler: bycoo32
sailfish

sailfish

Üye
Iphone 6s ucuzlasında alalım :D

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Iphone 6s ucuzlasında alalım :D
İphone 6s 2699 tl düştü diger magzalarda belki daha ucuzlarmı bilemem bana sorarsan ben 2 yıl önceki cihazı almam bu benim görüşüm tabi başkaları için iyi cihazdır orası ayrı mesele

• Beğen
Tepkiler: sailfish
Türe

Türe

Üye
8 & 8+ = Çöp

bmw_m6

bmw_m6

Üye
X fena değil , fakat parmak izi okuyucu olmadığı oda hayal kırıklığı oldu. Yeni cihaz icin bu lansmanı bekliyordum . Sanirim s8 daha mantıklı bir seçim olacak benim için.

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Ben x almayı düsünüyorum malum fiyat beni ip8 e yönlendiriyor birde ben güncel yeni bir cihaz alıp gitti yere kadar kullanmak istiyorum 4-5 sene gibi o yüzden ince eleyi sık dokuyorum

bmw_m6

bmw_m6

Üye
Ben x almayı düsünüyorum malum fiyat beni ip8 e yönlendiriyor birde ben güncel yeni bir cihaz alıp gitti yere kadar kullanmak istiyorum 4-5 sene gibi o yüzden ince eleyi sık dokuyorum
hocam benim size tavsiyem acil ihtiuaciniz yoksa almayin. seneye kesin yeni seri x e benzer ve üstelik bundaki hatalarda düzeltilir mesela bence seneye parmak izi okuyucu koyarlar.

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
hocam benim size tavsiyem acil ihtiuaciniz yoksa almayin. seneye kesin yeni seri x e benzer ve üstelik bundaki hatalarda düzeltilir mesela bence seneye parmak izi okuyucu koyarlar.
Dogru söylüyorsunuzda elimdeki cihaz nereye kadar gider bilemem alıp kullanmak istiyorum zaten gelecek sene ne çıkarırlar tahmin etmek zor 9 ve 9 plus olur x ne olur tahmin etmek zor

• Beğen
Tepkiler: bmw_m6

Cadillac34

Üye
Adamların yaptığı hileye bak. İphone 8 çıkınca kırmızı İphone 7'leri sessizce satıştan kaldırmışlar. Vay uyanıklar vay. :D

Üst Alt