Haber iPhone 7 üzerine, altın eritip döktüler

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
iPhone 7 gün geçmiyor ki yeni bir eziyetle daha karşı karşıya gelmesin. Yapılan yeni iPhone 7 dayanıklılık testinde, telefonun üzerine eritilen altın döküldü. İşte ortaya çıkan sonuç

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

iPhone 7 üzerine, altın eritip döktüler
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bizde Altın Alamayalım Daha :ah
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt