Haber iPhone 7, iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro akıllı telefonların en detaylı görseller geldi

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
iPhone 4S: iOS 6,7,8,9(iOS 5 ile geldi.)
iPhone 5: iOS 7,8,9,10(iOS 6 ile geldi. )
Bunun üstüne kanıt vermeye gerek yok.
Ayrıca Z serisi en çok güncellemeyi alsa da 6 ayda bir cihaz çıkardığı için bu bize daha böyle abartılı geliyor. Zaten Android'de en uzun süre güncelleme alan cihazlar Sony ama bir iPhone değil bu konuda.

iPhone ile uygulamasından gönderildi.
iPhone 4S iOS 9'u almayacaktı ayrıca iPad 2'de almayacaktı. iOS 8 son güncellemesiydi ikisininde bunu herkes biliyor. Sırf Steve Jobs'un çıkardığı son cihaz diye bir güncelleme daha verdiler.

3 güncelleme alıyorlar!

0343434

0343434

Üye
iPhone 4S iOS 9'u almayacaktı ayrıca iPad 2'de almayacaktı. iOS 8 son güncellemesiydi ikisininde bunu herkes biliyor. Sırf Steve Jobs'un çıkardığı son cihaz diye bir güncelleme daha verdiler.

3 güncelleme alıyorlar!

Kardeşim bak ben sana kanıtlarla geliyorum sen hala bana bazı şeyleri kabul etmemekle hatta üstüne yalanlama anlayışıyla geliyorsun. Bir tek bu iPhone 4S değil ki. 5 de öyle oldu. 5S de zaten öyle olacak. Apple öyle android üreticileri gibi "Dün dündür, bugün bugündür." anlayışında olan bir firma değil. Öyle olsaydı bu anlayışı açısından çoğu kez kendisinden söz ettirmezdi.

• Beğen
Tepkiler: RetaXter ve teknolojibaronu
0MG90

0MG90

Üye
Kardeşim bak ben sana kanıtlarla geliyorum sen hala bana bazı şeyleri kabul etmemekle hatta üstüne yalanlama anlayışıyla geliyorsun. Bir tek bu iPhone 4S değil ki. 5 de öyle oldu. 5S de zaten öyle olacak. Apple öyle android üreticileri gibi "Dün dündür, bugün bugündür." anlayışında olan bir firma değil. Öyle olsaydı bu anlayışı açısından çoğu kez kendisinden söz ettirmezdi.

Eğer 4S ve iPad 2 iOS9'u almasaydı diğerleri de 1 güncelleme daha almazdı. Yalanlama falan yapmıyorum. Bunu anlamıyor musunuz? İleride 4 güncelleme devam edecek mi etmeyecek mi göreceğiz! Basit şeyleri uzatmayalım.
Android güncelleme konusunda da cevabı verdim.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

0343434

0343434

Üye
Eğer 4S ve iPad 2 iOS9'u almasaydı diğerleri de 1 güncelleme daha almazdı. Yalanlama falan yapmıyorum. Bunu anlamıyor musunuz? İleride 4 güncelleme devam edecek mi etmeyecek mi göreceğiz! Basit şeyleri uzatmayalım.
Android güncelleme konusunda da cevabı verdim.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence de uzatmaya gerek yok. Zaten her şey ortada.

FK5896

FK5896

Üye
6s kullanıcısı olsam 7 ye yükseltmeyi düşünmezdim. 7s çok daha güzel olacaktır. şu kulaklık olayını bende çok merak ediyorum.

0343434

0343434

Üye
6s kullanıcısı olsam 7 ye yükseltmeyi düşünmezdim. 7s çok daha güzel olacaktır. şu kulaklık olayını bende çok merak ediyorum.

Yeni çıkan iPhone 7'nin 6SE veya 6X ismine sahip olma ihtimalinden söz ediliyor şu sıralar. Bir sonraki sene oled ekrana geçişle çok daha farklı bir tasarım gelmesi bekleniyormuş.

Üst Alt