Haber iPhone 7/6SE Prototip İnceleme

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Prototip kelimesi kullanılıyor olsa da görünen o ki iPhone 7 tüm endamıyla görücüye çıktı..
Kulaklık girişi tarih oluyor. iPhone 7'de tek kamera, 7 Plusta çift kamera var. Ve kamera çıkıntıları biraz daha şişirilmiş. Birleşim çizgileri uç noktalara taşınarak arka gövdede bütünsel bir görüntü elde edilmiş. Kaldırılan kulaklık girişi yerini ikinci hoparlöre bırakmış. Ses açısından harika bir gelişme olsa da jak girişi kendini aratacak mı bunu göreceğiz..
Yeni tasarım hakkında ne düşünüyorsunuz?
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 
Son düzenleme:
furyzer0

furyzer0

Üye
Bence adı iphone 6ss olmalıydı.(biliyorum gıcık oluyorsunuz bu tür laflara ama duramıyorum :D)

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt