Öneri İphone 7 1 haftada 3.1 wear level?

Sponsorlu Bağlantılar

FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
İphone 7 1 haftada 3.1 wear level?
Merhaba arkadaşlar. Geçende değişim yaptılar 1 hafta falan oldu. Şimdi battery life programını kurdum. %3.1 gösteriyor. Ben değişimden önceki iphone'u 2 ay kullandım onda bile %0 dı. Ayrıca 10.3 te şarjım çok daha hızlı bitmeye başladı.. sorun ne acaba? Veya nasıl eski performansını kazandırabilirim?

Edit: bazen uygulamayı yeniden başlatınca %0.0 gösteriyor. Programda hata olabilir mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Batarya optimizasyonu diye araştır nette. yazılanları uygula düzelir

• Beğen
Tepkiler: FK5896
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
Batarya optimizasyonu diye araştır nette. yazılanları uygula düzelir

Güncellemeden sonra oldu zaten. Söylediğini müsait bir zamanda yapıcam, teşekkürler..

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Program bende de arada %3 gösteriyor sonra şarj %1 olduğunda şarja takıp %100 yapınca %0 wear level oluyor. Programda sıkıntı olabilir ya da batarya optimizasyonuyla ilgili olabilir

• Beğen
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
Program bende de arada %3 gösteriyor sonra şarj %1 olduğunda şarja takıp %100 yapınca %0 wear level oluyor. Programda sıkıntı olabilir ya da batarya optimizasyonuyla ilgili olabilir
anladım hocam zaten 10.3 te oldu bu. ayrıca 10.3 performans konusunda iyi, şarj konusunda sıkıntılı. normalde 8 saati rahat görüyordum şimdi 6 saati zor görür oldum. Bende kendime sinir oluyorum artık her şeyi kafaya takıyorum illa kusursuz olacak :D benden iyi kalite kontrol uzmanı falan olurmuş valla :)

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
bu uygulamalara çok ta güvenmemek lazım. Androidde sistem özelliği olarak geliyor ama IOS ta bu uygulamalar kesin birşey söyleyemez. %1-2 den %100 e kadar doldurun %100 olunca (tamamen doldu uyarısı gelince) çıkarıp bakın. Ama dediğim gibi IOS ta bu tip uygulamalar çok ta doğru bilgi vermez. Yeni cihaz 1 aylık öyle hemen deşarj ( %50 den bi anda 0 a vurma gibi şok yapacak bir olay) olmadıysa yada 1 haftada 100 den fazla şarj ettiyseniz pilde sapıtma olabilir ama aksi halde olmasını beklemem açıkçası :)

• Beğen
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
bu uygulamalara çok ta güvenmemek lazım. Androidde sistem özelliği olarak geliyor ama IOS ta bu uygulamalar kesin birşey söyleyemez. %1-2 den %100 e kadar doldurun %100 olunca (tamamen doldu uyarısı gelince) çıkarıp bakın. Ama dediğim gibi IOS ta bu tip uygulamalar çok ta doğru bilgi vermez. Yeni cihaz 1 aylık öyle hemen deşarj ( %50 den bi anda 0 a vurma gibi şok yapacak bir olay) olmadıysa yada 1 haftada 100 den fazla şarj ettiyseniz pilde sapıtma olabilir ama aksi halde olmasını beklemem açıkçası :)
kullanan birkaç kişi gördüm öyle yüklemiştim bende 1 haftada 100 den fazla şarj etmem imkansız günde 1 defa :)

• Beğen
Tepkiler: -Andromeda-
sLeepLe

sLeepLe

Üye
Kullanıma bağlı ya ben eskiden 10 saat kullanım alıyordum bu ara alamaz oldum 8-9 saat almaya başladım ama geçen yine 10 saat aldım :D telefonlar daha yeni öyle sorun çıkaracağını sanmıyorum. Eğer 10.3 de şarj sıkıntısı varsa zaten 10.3.2 beta sürümü çıkmış düzeltip yeni güncelleme yayınlanır

• Beğen
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
Kullanıma bağlı ya ben eskiden 10 saat kullanım alıyordum bu ara alamaz oldum 8-9 saat almaya başladım ama geçen yine 10 saat aldım :D telefonlar daha yeni öyle sorun çıkaracağını sanmıyorum. Eğer 10.3 de şarj sıkıntısı varsa zaten 10.3.2 beta sürümü çıkmış düzeltip yeni güncelleme yayınlanır

Dediğiniz gibi kalibrasyon yaptım. Şuan o programda %0.0 gösteriyor ve şuan ilginç bir şekilde 4 saat kullanım süresi aldım ve şarjım daha %60 :) teşekkürler yardımlarınız için. Keşke hiç bitmeyen pil çıkarsalar artık [emoji3]

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
sLeepLe

sLeepLe

Üye
Dediğiniz gibi kalibrasyon yaptım. Şuan o programda %0.0 gösteriyor ve şuan ilginç bir şekilde 4 saat kullanım süresi aldım ve şarjım daha %60 :) teşekkürler yardımlarınız için. Keşke hiç bitmeyen pil çıkarsalar artık [emoji3]

Çok güzel gidiyor o zaman şuan şarjınız hocam :)

• Beğen

Üst Alt