Öneri iPhone 6'ım yamuluyor

Sponsorlu Bağlantılar

LordJosepsh

LordJosepsh

Üye
    Konu Sahibi
Zorludaydım zaten değişim olmuyor sistemsel bir hata olana kadar kullan dedi sonra değiltirirsin dedi
Öyle bir şey yok Zorlu'ya gittim de kabul etmediler

mertekin34

mertekin34

Üye
Arka cebime koymadım diyorsun ama bir arkadaşın veya birisi bilerek büktü bu telefonu sanırım, birincisi iPhone 6'lar bükülmüyor test videolarını izleyebilirsin adam son gücünü kullandı ama bükemedi sadece pluslarda bükülme sorunu var. Bende 6 kullanıyorum hiç bir sorun yok zaten telefonun dediğin yerden bükülmesi çok ama çok zor yer, tam ortadan bükülmesi lazım. Ses kısma tuşlarının oradan bükülmesi için kasıtlı bükme yapılması lazım.

LordJosepsh

LordJosepsh

Üye
    Konu Sahibi
Yalan mı konuşuyorum ben arkadasım arka cebinde üstüne oturuyor bükülmüyor ama benimki ön cepte büküldü o kadar video var insanlar elleriyle büküyor sen bikemiyor diyorsun bence bak biraz araştır

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
iphone6+ bükülüyor, senin ki düz 6 mı 6+ mı ?

LordJosepsh

LordJosepsh

Üye
    Konu Sahibi
Bilmem ben + felan iPhone 6 gold işte

vahitceylan135

vahitceylan135

Üye
Adam resmini eklemiş telefon bu buna bakarak iphone 6 mı yoksa 6 plusmu olduğunu kim çözecek :)

darkmaster

darkmaster

Üye
şu videoyu izleyin arkadaşlar
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
Yalan mı konuşuyorum ben arkadasım arka cebinde üstüne oturuyor bükülmüyor ama benimki ön cepte büküldü o kadar video var insanlar elleriyle büküyor sen bikemiyor diyorsun bence bak biraz araştır
Arkadaşım kendini fazla yorma ben zorlu Center da çalışıyorum ne yazık ki turkiyedeki appstore de degişim istiyosan iyi dinle güzel bi bayanın eline ver telefonunu degiştirsin gelsin.yani anlıycan güzel çekici bayanlara hayır demiyorlar...İşlerine nasıl geliyorsa öyle davranıyollar

Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
Defalarca appstore de bu yüzden kavga oldu ortalık karıştı..

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
S olmayan surumu almayin bence cok adi oluyor

LordJosepsh

LordJosepsh

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım kendini fazla yorma ben zorlu Center da çalışıyorum ne yazık ki turkiyedeki appstore de degişim istiyosan iyi dinle güzel bi bayanın eline ver telefonunu degiştirsin gelsin.yani anlıycan güzel çekici bayanlara hayır demiyorlar...İşlerine nasıl geliyorsa öyle davranıyollar
Doğru söylüyorsun işte biz akıl edemedik onu sıkıntı yok bir şekilde değişecek bu telefon

serhat altuntas

Üye
Doğru söylüyorsun işte biz akıl edemedik onu sıkıntı yok bir şekilde değişecek bu telefon
kardeşim bugun benımde telefonum büküldü ses tuşu bölümünden. sen ne yaptın bi sonuca varabildinmi. ben ne yapmalıyım

Serhan

Serhan

Üye
kardeşim bugun benımde telefonum büküldü ses tuşu bölümünden. sen ne yaptın bi sonuca varabildinmi. ben ne yapmalıyım
Akasyadaki veya Zorlu Center'daki Apple Storelara git ücretsiz değişim yapıyorlar.

Serhan

Serhan

Üye
Benim bildiğim öyle. Tanıdığım birçok kişi öyle yaptı. Zorluya gidiyorsun , garanti gibi sorununu anlatıyorsun , büyük ihtimalle değiştiriyorlar telefonu. Tabi Garantin varsa. Ben öyle biliyorum. Sen i6 yı ne zaman aldın ? Çünkü bükülme ilk serilerde vardı sonra ortadan kaldırmıştı Apple.
Seninki 6 mı Plus mı ?

serhat altuntas

Üye
Benim bildiğim öyle. Tanıdığım birçok kişi öyle yaptı. Zorluya gidiyorsun , garanti gibi sorununu anlatıyorsun , büyük ihtimalle değiştiriyorlar telefonu. Tabi Garantin varsa. Ben öyle biliyorum. Sen i6 yı ne zaman aldın ? Çünkü bükülme ilk serilerde vardı sonra ortadan kaldırmıştı Apple.
Seninki 6 mı Plus mı ?
ben teli aldığımda türkiyeye daha gelmemişti ingiltereden aldım. garantim var. randevu almayı başarırsam gidicem. hep dolu. hangi saatlerde almak mümkün bu randevuyu
ben teli aldığımda türkiyeye daha gelmemişti ingiltereden aldım. garantim var. randevu almayı başarırsam gidicem. hep dolu. hangi saatlerde almak mümkün bu randevuyu
6benimki

Serhan

Serhan

Üye

6benimki
İşte o Randevu saatleri çok sıkıntılı oluyor. Şansını dene bir istersen. Sen hemen ilk çıktığı zaman almışsın çok sıkıntılı olur hep ilk seriler.

Üst Alt