Telefon Tavsiyesi Iphone 6, Note 4, Galaxy S6, LG G3 ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PixelWolf

Üye
    Konu Sahibi
Konu dışı pek konuşmamaya dikkat edin lütfen : ? Başlık farklı gördüğünüz üzere :)

Telefonlar zamlı zaten vestel zammı gelmeden alması gerektiği için hızlı karar gerek biraz :bud:
Şu an note 4 ucuz görünüyor Ip 6 ve G S6'dan. 3 milyar ikisine de verir mi bu konuda şüpheliyim. Büyük ihtimal note 4 önereceğim kendisine. :p

Kameraya da bu kadar takmayın ya. Telefonlardan çok şey beklemeyin bu konuda. Bu kadar sıkıntı olacaksa profesyonel kamera alın yanına :zzz:

• Beğen
Tepkiler: 0MG90 ve Death Punch

Luck Star

Luck Star

Üye
Biz konu hakkında konuşuyoruz da seni bilemedim simdi. Kamerası iyi olanı almak varken ne diye kötüyü alsın ?

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Wp de çok eksik var 4 5 yılda anca yetişir onu bekleyene kadar o telefon kullanılamayacagi için eskimez haklisin
Bir iki aya Windows Mobile 10 geliyor..
Şu anda deneme sürümü sahada.. deneme sürümü olmasına rağmen çok begeniliyor..
Öneriyorum..
640 XL alın, 15 gün kullanın, beğenilmez ise onu da alırım : ) )

xxxalperxxx

Üye
Bence burada fiyatina oranla telefonun sundugu performans goz onune alinmali.S6 su anda piyasadaki en iyi telefonken iphone fiyatina gore dusuk donanimli bir cihaz n11 de 2000tl s6 var.Cebinde bukulen bir markaya tonla para vermektese en iyisini al gec.1gb ram nere 3gb ram nere kamera zaten vasat iphonenin hafiza desen dolup takilmaya basliyor.Ne demisler bi kere al tam al

abandonware

abandonware

Üye
Bence burada fiyatina oranla telefonun sundugu performans goz onune alinmali.S6 su anda piyasadaki en iyi telefonken iphone fiyatina gore dusuk donanimli bir cihaz n11 de 2000tl s6 var.Cebinde bukulen bir markaya tonla para vermektese en iyisini al gec.1gb ram nere 3gb ram nere kamera zaten vasat iphonenin hafiza desen dolup takilmaya basliyor.Ne demisler bi kere al tam al
Sen yenisin galiba

• Beğen
Tepkiler: H.TOGAN ve kedi006

xxxalperxxx

Üye
Okuma yazman varsa bir zahmet uyelik tarihine bakiver emi canim.

The Pancar

The Pancar

Üye
Bu konularda yenisin ?

• Beğen
Tepkiler: kedi006
abandonware

abandonware

Üye
Okuma yazman varsa bir zahmet uyelik tarihine bakiver emi canim.
Önemli olan üyelik tarihi değil, tecrübe. Bende 2010 üyesiyim fakat forumda 3 bin kusur mesajim var.

Yazın tecrübesizlik kokuyor, iphone da 1 gb ram olduğu için s6 ya göre kötü olduğunu yazmışsın fakat iphonenun dengi olan android amiral gemilerinden çok daha verimli çalıştığından ve apple cihazlarında donanımın bir önemi olmadığından da haberin yok zannedersem.

Demem o ki, biraz forumda gez, konuşmalara katil, oku ve fikir edin. Sonra ne demek istediğimi anlarsın.

• Beğen
Tepkiler: turancen, H.TOGAN ve kedi006
abandonware

abandonware

Üye
Aynı mesajı ikinci kez göndermis. Silinebilir

0343434

0343434

Üye
Bende kararsız kalmıştım ama sonra S6'ya karar verdim. iPhone 6 iyi telefon ama müzik atmaktan tut da karşı telefona Bluetooth ile resim dosya atamıyorsun. Zaten bunları araştırmıştırsınız. Ama sizin o kadar telefonu karıştıracak rom yükleyecek kadar uğraşmayacağınızı varsayarak İphone 6'yı öneririm. Kamera olsun performans olsun her alanda S6 ve İphone 6 aynı derecede kaliteli bir cihaz. Bence sizin işletim sistemleri arasında bir seçim yapmanız daha mantıklı olacaktır.

• Beğen

xxxalperxxx

Üye
Önemli olan üyelik tarihi değil, tecrübe. Bende 2010 üyesiyim fakat forumda 3 bin kusur mesajim var.

Yazın tecrübesizlik kokuyor, iphone da 1 gb ram olduğu için s6 ya göre kötü olduğunu yazmışsın fakat iphonenun dengi olan android amiral gemilerinden çok daha verimli çalıştığından ve apple cihazlarında donanımın bir önemi olmadığından da haberin yok zannedersem.

Demem o ki, biraz forumda gez, konuşmalara katil, oku ve fikir edin. Sonra ne demek istediğimi anlarsın.
Mubarek adam 3bin mesaji olan adaminda okuma yazmadan habersiz oldugu seninle tescillemis oldu.Baslikta s6 g4 ip6 karsilastirmasi yapiyoruz.Sen gittin baska amiral bilmem nesine.Sen simdi 3gb lpddr4 ramle 1gb iphone ramini mi kiyasliyorsun .d
Mubarek adam 3bin mesaji olan adaminda okuma yazmadan habersiz oldugu seninle tescillemis oldu.Baslikta s6 g4 ip6 karsilastirmasi yapiyoruz.Sen gittin baska amiral bilmem nesine.Sen simdi 3gb lpddr4 ramle 1gb iphone ramini mi kiyasliyorsun .d[/QUOTE]
Bu arada iphone 6 dengi amiral gemilerini yaziyorum s6 egde s6 g4 m9 z3+ z3 mx4 mx4 pro oneplus one xaomi mi4 note serisi phablettir yazmiyorum.Denklerinin gerisinde..

xxxalperxxx

Üye
.

abandonware

abandonware

Üye
Mubarek adam 3bin mesaji olan adaminda okuma yazmadan habersiz oldugu seninle tescillemis oldu.Baslikta s6 g4 ip6 karsilastirmasi yapiyoruz.Sen gittin baska amiral bilmem nesine.Sen simdi 3gb lpddr4 ramle 1gb iphone ramini mi kiyasliyorsun .d

S6 ve iPhone 6'da oynadığın üst düzey sistem gereksinimi gerektiren oyunlar (gta san andreas, modern combat vs. vs..) her iki telefonda da aynı şekilde çalışabiliyorsa (ki çalışıyor) birinin 1 gb ram'e, diğerinin 3 gb lpddr4 ram'e sahip olmasının bir anlam ifade ettiğini sanmıyorum.

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt