Püf Noktası Iphone 6 Dsiplay Degisiminden sonra siyah ekran hatasi.

Sponsorlu Bağlantılar

AcquirE

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 6 Dsiplay Degisiminden sonra siyah ekran hatasi.
Merhaba Iphone 6 Ekrani degistirdim söyle bir problemle karsilatim. Ekrani degistirdikten sonra ekran siyah kaliyor ve Apple amlemi sönük bir sekilde kaliyor eski ekrani calisiyordu ama artik oda calismiyor basina boyle birsey gelen oldumu hic? Yabi söyle söyleyim belki 10 tane ekran denedim ama artik hep karanlik ekranda kaliyor titresim var pcle baglanti kuruluyor ama displayde hic görüntü yok acilirken cok sönük elma isareti geliyor sonra hic tik yok.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Yazılımsal bir problem olabilir, yazılımı sıfırlamayı denedin mi?

AcquirE

Üye
    Konu Sahibi
Evet denedim yazilimsal oldugunu dusunmuyorum cünkü bu problem bir cok kisinin basina gelmis bir problem cok sonuk sekilde elma isareti cikiyor ama siyah ekranda bekliyor. Ekran degistirmek isteyenler özellikle yeni basliyanlar telleri birbirine degdirince sanki iphone kendini korumaya aliyor gibi. yazilim denedim bir sürü ekran degistim sonuc ayni telefon calisoyor isik yanmiyor.

staryum

staryum

Üye
Öncelikle konuyu hortlattım biraz da sanırım ekranın giriş soketinde sıkıntı anakarta bağlı olduğu için cihaz çöpe çıkmış diyebiliriz.

N3tWork

Üye
Staryuma katılıyorum Ekranın anakart soketlerinde sıkıntı var. Açabiliyorsan bir incele derim.