iPhone 5'te Kamera Problemi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MoonLife01

MoonLife01

Üye
banada cokta sorun gibi gelmedi Güneşe dogru tutuldugu icin arka plan karanlık yapmaya calışcak makine yoksa göruntu bembeyaz olur bana normal geldi fotograflar

ecel54

ecel54

Üye
s2'de de var deniliyordu ama ben hiç karşılaşmadım bence bu haberler fake olabilir :oke:

- - - Eklendi - - -

bu fotolar ip5 ile çekilmiş olmayabilir olsa bile kesin resimlerde oynama var bunu resmi bilgisayarınıza kaydedip sağ tıklayıp özellikler'e girip özet'e tıklayıp görebilirsiniz ip5 ile ilgili hiçbirşey yazmıyor oysaki ip5 ile çekilmiş denilen fotolarda en ince detayına kadar özellikleri yazıyordu + o fotolarda böyle bir problem yoktu bence çamur :oke:

fotoğrafları paylaşım sitelerine upload ederken exif bilgileri silinebilir

Placebo-

Placebo-

Üye
Bazen sinir bozucu olabiliyor.

maxirabit

maxirabit

Üye
S2de de böyle bir sorun vardı:)

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
banada cokta sorun gibi gelmedi Güneşe dogru tutuldugu icin arka plan karanlık yapmaya calışcak makine yoksa göruntu bembeyaz olur bana normal geldi fotograflar

O pembeliklerin arkaplan karanlığıyla ne alakası var arkadaşım? Hepimizin gördüğü gibi renkler kaymış, sapıtmış. Neyini savunuyorsun ki şu fotoğrafın?

Fotoğrafları görünce "Instagram bu fotolar için var herhalde" demekten kendimi alamadım :D

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt