Iphone 5s Ve Iphone 5c Türkiye Çıkış Tarihi Belli Oldu

Sponsorlu Bağlantılar

 • 9 Ekim 2013
 • 689 Okunma
 • 4 Cevap

 1. 9 Ekim 2013 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Apple‘ın geçtiğimiz Eylül ayı başında duyurduğu yeni akıllı telefon modelleri iPhone 5S ve iPhone 5C, 20 Eylül tarihinde Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, İngiltere, Fransa, Kanada, Japonya, Çin, Avustralya ve Singapur‘da satışa sunulmuştu. İlk hafta sonu satış rakamları ise iPhone 5S ve iPhone 5C‘nin 9 milyon olarak gerçekleşmişti.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  25 Ekim tarihinde Apple‘ın yeni akıllı telefonları bir grup ülke de satışa sunulacak. Bu ülkeler Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransız Batı Hint Adaları, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Makao, Malta, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Reunion Adası, Romanya, Rusya, Slovakya, Slovenya, Güney Kore, İspanya, İsveç, İsviçre, Tayvan ve Tayland olarak belirlenmiş.

  Türkiye dahil olmak üzere bir çok ülke için çıkış tarihi de Aralık ayı olarak beklenirken, beklenen haber geldi ve Apple‘ın yeni akıllıları iPhone 5S ve iPhone 5C Türkiye’de 1 Kasım tarihi itibari ile raflarda ki yerini alacağı açıklandı. Türkiye dışında sunulacak diğer ülkeler ise Arnavutluk, Ermenistan, Bahreyn, Kolombiya, El Salvador, Guam, Guatemala, Hindistan, Makedonya, Malezya, Meksika, Moldova, Karadağ, Suudi Arabistan, ve Birleşik Arap Emirlikleri olacak.

  Fiyatına bakacak olursak eğer, Apple‘ın iPhone 5S akıllısının, Avrupa’da iPhone 5′e göre biraz daha pahalı olarak sunulması, Türkiye açsısından da iPhone 5S‘in biraz daha fazla fiyat ile geleceğini işaret edebilir. Apple’ın iPhone 5S akıllısının 2100-2400TL arasında bir fiyat etiketi ile gelmesi bekleniyor.

  Özellikle Turkcell, Vodafone ve Avea‘nın tarifelerini kısa süre içerisinde açıklamasını bekliyoruz. Ayrıca cep telefonları büyük teknoloji marketlerinde de yerini alacak.

  iPhone 5S ve iPhone 5C Türkiye çıkış tarihi belli oldu
   


  Yazan: ANIL

  Sponsorlu Bağlantılar
 2. 9 Ekim 2013 #2

  LG.G2.32GB

  LG.G2.32GB

  bim bile iphone 5s getiriyor ne hallere düştü ios
   
 3. 9 Ekim 2013 #3

  PureFood

  PureFood
  bim'in Apple cihazı satması Apple kalitesine ya da imajına zarar vermez. Ne kadar çok yerde satılırsa Apple'a yarıyor sonuçta.
   
 4. 10 Ekim 2013 #4

  Invoke

  Invoke
  Bimden almayın beyler, paralel ithalat 2300 lira. Yakında gelecek zaten 2100-2400 arası bekleniyormuş. Az sabredin =P
   
 5. 10 Ekim 2013 #5

  Mad EagLe

  Mad EagLe
  kapanma sorunu yok ama :)
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
23/07/2019 - 16:32