PlayStation 5 fiyatı ve çıkış tarihi açıklandı


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
PlayStation 5 fiyatı 499$ olarak açıklandı. PlayStation 5 Digital Edition fiyatı ise 399$ olarak açıklandı.

PlayStation 5 çıkış tarihi Amerika, Japonya, Kanada, Meksika, Avustralya, Yeni Zelanda ve Güney Kore için 12 Kasım tarihinde satışa sunulacak. Diğer tüm ülkeler için 19 Kasım tarihinde satışta olacak.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve Mesut Aktaş
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
PlayStation 5 Türkiye fiyatı 8299 TL olarak açıklandı.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
Wandeta

Wandeta

Üye
Her şey hayal oldu artık memlekette..
 
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
İphone 12'ye göre çok ucuz . Alamayız yine neyse , nelerden mahrum kaldık bu da olmayı versin.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt