Haber Iphone 5s Türkiye Satış Fiyatı

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Iphone 5s Türkiye Satış Fiyatı
iPhone 5S'in resmi Türkiye fiyatının ne kadar olacağı operatörler ve teknolojik ürün satan firmalar tarafından hala açıklanmadı. Ancak tahminlerimize göre iPhone 5S'in fiyatının ülkemizde 2499 ila 2999 arasında değişeceğini söyleyebiliriz.

Samet.25

akil isi degil bu kadar para vermek

• Beğen
Tepkiler: PureFood ve .caner.
mhmtsysrt

mhmtsysrt

Üye
Valla koşa koşa gidecekler var almaya :)

dmatias

Üye
arkadaşlar kusura bakmayında saçma konşuyosunuz adam holding sahibi veya geliri aylık 15 bin 20 bin tl niye almasın ki keyfinin kahyası mısınız ayrıca koşa koşa alcağını sanmıyorum gönderir şöforünü aldırır ? sıkntı var mı ?

• Beğen
Tepkiler: PureFood ve .caner.
zaferozkan

zaferozkan

Üye
arkadaşlar kusura bakmayında saçma konşuyosunuz adam holding sahibi veya geliri aylık 15 bin 20 bin tl niye almasın ki keyfinin kahyası mısınız ayrıca koşa koşa alcağını sanmıyorum gönderir şöforünü aldırır ? sıkntı var mı ?
Ağzına sağlık 5000 lira maaş alıyorum koyar mı?

• Beğen
Tepkiler: Bahoz47
HighCore

HighCore

Üye
Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
daha düsük fiyata daha iyiy cihazlar var bu pek mantıklı gelmiyor

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Her zaman her daim iPhone. Symbian olmadığı için.

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
iphonu uygulama sayısı için laırsı başka birşey için değil

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Sayıdan ziyade kalite hissettiriyor kendisini.

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
biliyom diğer konuya yadım :D

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Cepten açmaya çalışıyorum. Laptop tamirde

Samet.25

Alanlar akılsız mı 9 milyon sipariş almış. Şöyle basit yorumlar yapıp forumu kalitesizleştirmeyin lütfen. Saygılarımla
9 milyon siparişin ne kadarı Türkiyeden ? Yurtdısında tabi alınır buraya göre yarı yarıya fark var. benim yorumum basit ise kalitesiz ise neden cevap verme gereği duyuyosun kalitesiz ve basit yorum için parmaklarını yormasaydın keske Tesekkür ederim yorumumu değerli bulup alıntı ile cevapladıgın içi ;)

• Beğen
Tepkiler: .caner., Türe ve Dede
BelaMonte

BelaMonte

Üye
ya yukarıda diyorlar geliri 10 20 milyar adamlar neden almasın diye. İsrafı bırak iş adamları ıphone kullanmıyorlar artık yavaş yavaş. Benim amcam ve bazı tanıdıklarım (iş adamları :D) i5 aldı diyor bu telefon oyun telefonu iş telefonu değil diye. Babada gel benim i5 ile senin 920 yi takas edelim diye ben yok dedim. :D

mhmtsysrt

mhmtsysrt

Üye
Türkiye şartlarında genele bakacak olursak fiyat olarak pahalı. Ama kalitesi tartışılmaz. Almak isteyen ihtiyacı olan beş bin desen de alır. Mercedese binmekle Dacia'ya binmek bir mi? Tabi ki değil ama ikisi de aynı işi görürken neden farklı para veriyorsan iPhone'a da o yüzden verirsin.

dmatias

Üye
ya yukarıda diyorlar geliri 10 20 milyar adamlar neden almasın diye. İsrafı bırak iş adamları ıphone kullanmıyorlar artık yavaş yavaş. Benim amcam ve bazı tanıdıklarım (iş adamları :D) i5 aldı diyor bu telefon oyun telefonu iş telefonu değil diye. Babada gel benim i5 ile senin 920 yi takas edelim diye ben yok dedim. :D
napıyolarmış autocad falan mı lazımmış telefona ayrıca i5 iş telefonu değilde nokia 920 mi iş telefonu cahille muhabbet zor

BelaMonte

BelaMonte

Üye
napıyolarmış autocad falan mı lazımmış telefona ayrıca i5 iş telefonu değilde nokia 920 mi iş telefonu cahille muhabbet zor
bak arkadaşım şöyle aksi aksi cevaplar verme. Beni formun kurallarının dışına çıkaracaksın. Cahil ne demek ? Eğer yazdıklarım sana batıyorsa kardeşim cevap verme. Cahil filanda deme bu benim fikrim l920 iş telefonu işte ı5 ergen telefonu varmı

akşam akşam..

dmatias

Üye
bak arkadaşım şöyle aksi aksi cevaplar verme. Beni formun kurallarının dışına çıkaracaksın. Cahil ne demek ? Eğer yazdıklarım sana batıyorsa kardeşim cevap verme. Cahil filanda deme bu benim fikrim l920 iş telefonu işte ı5 ergen telefonu varmı

akşam akşam..
napıyo l920 autocad mi çalıştırıyo hayır windowsphone kullanmamış olsak yedirecen iş telefonu diye

Üst Alt