iPhone 5S kamerası ile çekilen ilk görseller sunuldu

 • 12 Eylül 2013
 • 402 Okunma
 • 8 Cevap

 1. Apple yeni akıllı telefonunu geçtiğimiz gün itibari ile tanıttı. Son dönemde ortaya çıkan sızıntılar paralelinde sürpriz olmaya bir şekilde iPhone 5S adı ile yeni akıllı telefonu ortaya çıktı. Firma bu akıllısında çok ufak değişiklikler haricinde iPhone 5 tasarımını kullanmayı tercih etmiş.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Özelliklerine bakarsak eğer 4″ büyüklüğünde ekranda ısrar eden firma, yine 4″ büyüklüğünde ve 1136×640 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekran ile geliyor. İşlemci olarak yine kendi tasarımı bir yonga setini kullanmayı tercih eden firma, yine A7 yonga setine akıllı telefonunda yer vermiş.

  Henüz kesinleşmese de 1GB sistem belleğine sahip olan akıllı telefon ayrıca M7 adında yardımcı bir işlemci daha barındırıyor. Özellikle sensörlerle ilgili bazı görevleri Apple, M7 işlemcisine yüklemiş durumda. Diğer taraftan önce ki modellerde olduğu gibi 16GB/32GB/64GB dahili veri kapasiteleri sunuyor.

  Apple‘ın ön yüzünde 1.2MP FaceTime kamera yer alırken, ön tarafında yine 8MP çözünürlükte dual LED flaş içeren iSight kamera bulunuyor. Daha geliştirilmiş bu yeni kamera 1080p video çekimi sunabiliyor. Aynı anda hem video çekimi yapabilen hem de fotoğraf çekebilen kamera, Apple’dan gelen bilgilere göre az ışıkta daha iyi performans sunuyor.

  Apple, iPhone 5S‘in kamerası ile çekilen ilk fotoğrafları da paylaştı. Bu görüntülere BURADAN ulaşabilirsiniz.

  http://www.maxicep.com/portal/iphone-5s-kamerasi-ile-cekilen-ilk-gorseller-sunuldu.html
   


  Yazan: ANIL
 2. flasi çok iyi olmus
   
 3. oha fotolara bak
   
 4. Benim ki daha iyi :P:
   
 5. nokia dandik der şimdi buna
   
 6. Cok ıyı kamarası
   
 7. Çok iyi bence de.
   
 8. süper bişey ama bizim bütçeyi aşar
   
 9. Kamerayı güzel yaptılar ama megapikseli de artırmaları gerekiyor.
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/01/2019 - 00:44