Telefon Tavsiyesi iPhone 5mi? Galaxy s3 mü? Note II mi? Lumia920 mi? HTC DROİD DNA-ONE X MI? destek pls

Sponsorlu Bağlantılar

byjxsura

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 5mi? Galaxy s3 mü? Note II mi? Lumia920 mi? HTC DROİD DNA-ONE X MI? destek pls
merabaa arkadaşlar öncelikle iyi forumlar, ben telefon almaya karar verdim. Araştırdım bana en hitab eden 5 cihaz buldum. fakat kafam çok karıştı çelişkide kaldım hepsi birbirinden güzel ben de pek anlamam o işlerden. almadan maxicepde uzmanlara da bir sorayım dedim daha dogrusu yardım almak istiyorum. Simdi arkadaşlar ben oyun oynamayı seviyorum kamerayla isım olmaz uygulamaları seviyorum telefon ozelligi de cok önemli benim için, kasmaması gerekiyo ve web de dolaşmayı seven biriyim yani teknolojisi en yuksek olan cihaz hangisi? oyunlar uygulamalar vs digerinden daha başarılı olmalı sorun çıkartmamalı twıtter facebook arayüzü güzel olmalı. Ekran buyuklugu problem degil fiyat konusunda da sıkıntı yok Benden bukadar gerisi uzmanlara kalmış cevapları bekliyorum iyi forumlar maxicep..!
Edit bunlar kıyaslanamaz diyen bir arkadaşin çıkmayacaği umuduyla..

musti15fb

Üye
Büyüklük sorun değilse Note II, Lumia 920 iyi cihazdır ama uygulamaları çok sevdiğin için sıkılırsın. İphone 5'e bence o kadar para verilmez. HTC'yi denemedim o yüzden bişey diyemem ama sonuçta Android o yüzden tahmin ediyorum.

alaStar

alaStar

Üye
Kardeş senin telefonun iphone 5 hiç kasmayacak istiyosan

Uruloki

Uruloki

Üye
Droid dna yi tr de kullanamazsin uluslararası versiyonu cikmadi daha bekleyeceksen onu al beklemeyeceksen iphone 5

byjxsura

Üye
    Konu Sahibi
Droid dna yi tr de kullanamazsin uluslararası versiyonu cikmadi daha bekleyeceksen onu al beklemeyeceksen iphone 5

evet yeni haberim oldu droid dna da gönlüm var aslında hocam araştırmak lazım bu arada android de oyun yuklerken cok sorun oluyormus - leri nedir? Tesekkurler yorum için

- - - Eklendi - - -

Büyüklük sorun değilse Note II, Lumia 920 iyi cihazdır ama uygulamaları çok sevdiğin için sıkılırsın. İphone 5'e bence o kadar para verilmez. HTC'yi denemedim o yüzden bişey diyemem ama sonuçta Android o yüzden tahmin ediyorum.

tesekkur ederim yorumunuz için, lumia920 daha çok kişiselleştirmeyi sevenler için tasarlanmış gibi

- - - Eklendi - - -

Kardeş senin telefonun iphone 5 hiç kasmayacak istiyosan

yalnız iphone5 de sıkılırmıyım hocam oyun falan vardır umarım hiç kullanmadım tesekkurler yorumun için

MoonLife01

MoonLife01

Üye
Note II farklı bir dünyaların telefonu sende o dünyada bulunabilirsin Note II ile.

- - - Eklendi - - -

Lumia kişileştirme telefonu degil kişileştirme istiyorsan Android almalisin

Bihterziyagil

Üye
note2 veya ip5

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Ya note 2 ya da iPhone 5 al ikiside sana uygun.

amcalu1

amcalu1

Üye
Lumia veya droid dna yı bekle

aleranol

aleranol

Üye
Not2 her acidsn daha iyi. Ama eğer kamera ile internetbile çok haşır neşir isen lumia920 al. Dna beklenmez bence. Sana not2yi tootlamaya da yardim ederim istersen beats audio vs. Cok cesitli modlar var ilginç kılacak telefonu.

- - - Eklendi - - -

Ilk mesajini tam okudumda kos git not2 al ben sana teamviewerla rootlar herseyi yuklerim kesfedene kadar yeni tel alırsın :)

Kerim.

Kerim.

Üye
Note2 veya s3

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Fiyatta sıkıntı yoksa;

Lumia 920 gerçekten hoş cihaz, lakin uygulama ve de oyun konusunda sıkıntıları var ( Tavsiye etmiyorum)

Samsung Galaxy S3; güzel bir cihaz oyun uygulama ve web arzularını karşılamaya fazlasıyla yetecektir (Tavsiye ederim)

İphone 5; kendi küçük fiyatı büyük bir cihaz ama donma-kasma olmuyor deniliyor, oyun uygulamada sorun yaşamazsın ama pek kişiselleştirme yok deniliyor! (ne kadar doğru bilemem) (tavsiye etmem ''ekran küçük-fiyat fazla'' )

HTC One X; buna bişey diyemem bilmiyorum (kararınıza bağlı)

Note 2; ''bana göre'' Muhteşem ötesi bir cihaz, ekran büyük-office işlerin(not vs) fazlasıyla ekstra özellikleriyle halledebilirsin, oyun uygulama konusunda cihazsın arkasında Google(android) var fazlasıyla oyun ve uygulamaya sahip, halende yenileri geliyor, ekran büyüklüğünü de sorun etmiyorsan (Note 2 tavsiye ederim)

İphone 5-HTCOne X-Lumia 920'yi eledik,

Samsung'tan 2 harika canavardan birini seçmek size kaldı,

Samsung Galaxy S3 müüüü?
Samsung Galaxy Note 2 miiii?

Karar sizin ama bu iki cihazda sizi yarı yolda bırakmaz emin olun :) :oke:

Black-killing

Black-killing

Üye
Boyut baya var ama sorun olmayacaksa her türlü Note 2. Donanımı bazı bilgisayarlardan iyi :D

legend_hellfire

legend_hellfire

Üye
Arkadaşlar Htcnin J Butterfly(Droid DNA) modeli donanım olarak çok daha üstün değil mi yaa Note2den ? Ben mi yanlış biliyorum..

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Boyut baya var ama sorun olmayacaksa her türlü Note 2. Donanımı bazı bilgisayarlardan iyi :D

aynen yaa :D arkadaşımda S3 var, bende Note 2 düşünüyorum dedim, arkadaşımda ''ben note 2'yi elime aldım çok büyük yaa'' vs dedi ama benim içinde sorun yok arkadaş içinde sorun yoksaaa Note 2 tavsiye ederim şiddetle :D :sirit: :ehe

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Geçen gün trende birisinde gördüm özel cep yaptırmış :ehe büyük ekran sıkıntısı olmayanlar için Nimet :ehe

enterneoll

enterneoll

Üye
ekran boyutu sorun değilse note 2 eğer daha küçük istiyorsan s3 (s3'de küçük değil ama :D)

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
Marketi gelişmiş olsaydı lumia 920 derdim ama şuan sana en uygun cihaz iphone 4s veya 5

Black-killing

Black-killing

Üye
Note 2 için rapçilerin giydiği geniş cepli geniş paçalı pantolon alman gerek.

Üst Alt