Iphone 5c Ve Iphone 5s Için Ilk Düşme Testi Videosu Geldi

 • 20 Eylül 2013
 • 620 Okunma
 • 7 Cevap

 1. Apple’ın yeni akıllı telefon modelleri iPhone 5S ve iPhone 5C aralarındaABD, Japonya, Çin, Avustralya, Almanya, İngiltere, Fransa ve Singapur‘un bulunduğu bir kaç ülke de satışa sunuldu. Akıllı telefon meraklılarının ilk önce alabilmek için uzun kuruklar oluşturduğu mağazalarda, Apple’ın yüzü yüksek satış rakamları ile gülüyor.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Gelen bilgilere göre iPhone 5S modelinin altın renkli versiyonu Gold iPhone 5S stoklar tükenmiş durumda. 16GB yanı sıra 32GB ve 64GBmodellerin de tükendiği belirtiliyor. Apple akıllı telefon modeli için yeni dağıtım tarihini Ekim olarak belirlemiş durumda.

  Diğer taraftan iPhone 5C’nin de ilgi gördüğünü belirtelim. Renkli yapısı yanı sıra iPhone 5 ile aynı donanım özellikleri ile gelen akıllı telefon beklenildiği kadar ucuz gelmese de yoğun ilgi gördüğünü belirtelim.

  iPhone 5S ve iPhone 5C’nin sunulması ile teknoloji sitelerinden inceleme, test video ve yazıları gelmeye başladı. Videolar arasında en çok merak edilenlerden bir tanesi de dayanıklılık testleri. Apple‘ın hem iPhone 5Shem de iPhone 5C modeli aynı videoda düşme testine tabi tutuluyorlar.

  Video sonunda durumu merak ediyorsanız, aşağıdan sorunuzun cevabını alabilirsiniz.  iPhone 5C ve iPhone 5S için ilk düşme testi videosu geldi
   


  Yazan: ANIL
 2. Ucuz aypon kırıldı :ehe
  ---
  Artist bu da iki video sunuyon diye adam mı oldun gözlük takmalar çıkarmalar falan filan. :zzz:
   
  [ENGİN] bunu beğendi.
 3. Artist olacak tabiki android autorty elemanı :D
   
  Invoke bunu beğendi.
 4. ucuzu daha düzgün düşürdü:ehe
   
 5. bu 5c elmanın kurdu olacak apple in başına bela olur
   
 6. Adam olsun =P :D
   
 7. 5s cok canli duruyo ama haa :D
   
 8. Aynen, çok hoş duruyo :pro:
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
24/01/2019 - 07:58