Iphone 5 vs Samsung Galaxy S3 Detaylı Hız Testi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kmesne

kmesne

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 5 vs Samsung Galaxy S3 Detaylı Hız Testi
Merhaba arkadaşlar İnternette gezinirken buldum detaylı bir hız testi çoğu konu ele alınmış hoşuma gitti paylaşayım dedim

[video=youtube;MqK8vBcU7Sk]http://www.youtube.com/watch?v=MqK8vBcU7Sk[/video]

Not : Görmüş olanlar olabilir fakat görmeyenler de vardır diye paylaştım

• Beğen
Tepkiler: XeonTR

R.A.M

R.A.M

Üye
Sonuç ne? İzleyemiyorum cepnet hat :ehe

avcitalip

avcitalip

Üye
açılma hızını istersem ben s3'te daha hızlı yapabilirim,cpu master diye bir program var rootlu cihazda buna izin veriyor :oke:

onun haricinde ip5 daha iyi gibi sanki :)

kmesne

kmesne

Üye
    Konu Sahibi
Neden ki bir sorun mu var yoksa mb nin gitmesini mi istemiyorsun :)

avcitalip

avcitalip

Üye
ama s3 daha hızlı tepki veriyor

- - - Eklendi - - -

Neden ki bir sorun mu var yoksa mb nin gitmesini mi istemiyorsun :)

telefon android ve s2 s3 gibi üst seviye cihazlarsa mobil veriyi hiç tavsiye etmiyorum resmen kotayı yiyor bitiriyor internete girerken 5800'ımda 100 MB internet yeterken s2 ve s3'ümde 300 MB yetmiyordu

kmesne

kmesne

Üye
    Konu Sahibi
açılma hızını istersem ben s3'te daha hızlı yapabilirim,cpu master diye bir program var rootlu cihazda buna izin veriyor :oke:

onun haricinde ip5 daha iyi gibi sanki :)

valla ıp5 daha hızlı açıldı ama ya şu sgs3 ün yanında küçücük kalıyor

musty522

Üye
iphone 5 daha hızlı ya bu iphone 5 in net özellikleri daha ortaya çıkmadımı ya kaç ghz işlemci var şimdi kaç çekirdekli bilmiyoruz hiç en azından ben bilmiyorum

kmesne

kmesne

Üye
    Konu Sahibi
ama s3 daha hızlı tepki veriyor

- - - Eklendi - - -

telefon android ve s2 s3 gibi üst seviye cihazlarsa mobil veriyi hiç tavsiye etmiyorum resmen kotayı yiyor bitiriyor internete girerken 5800'ımda 100 MB internet yeterken s2 ve s3'ümde 300 MB yetmiyordu

Hadi ya bende ıpod touch 5 alıp joukispot la 250 mb internet yapıcaktım yetmez mi dersin 9 tl 250 mb ki zaten çok gerek olmadıkça kullanmam evde wifi den hallederim

- - - Eklendi - - -

DH de A6 çipinin özelliklerini paylaşmışlardı bir bakayaım

- - - Eklendi - - -

Hah buldum

Umarım reklam olmaz

avcitalip

avcitalip

Üye
Hadi ya bende ıpod touch 5 alıp joukispot la 250 mb internet yapıcaktım yetmez mi dersin 9 tl 250 mb ki zaten çok gerek olmadıkça kullanmam evde wifi den hallederim

bilmiyorum bilgisayar'a da yetmeyebilir yani bu gireceğiniz sayfalara göre de değişir :oke: neyse konuyu kaydırmayalım :evet:

R.A.M

R.A.M

Üye

- - - Eklendi - - -

DH de A6 çipinin özelliklerini paylaşmışlardı bir bakayaım

-
İpod'a sim takılıyormuydu?

kmesne

kmesne

Üye
    Konu Sahibi
5800 da Jouki Spot ile paylaştırmayı düşünüyordum250 mb interneti yani sim olmadığını biliyorum canım :) neyse arkadaş haklı konuyu kaydırmayalım

avcitalip

avcitalip

Üye
kmesne

kmesne

Üye
    Konu Sahibi
takılmıyor takılmıyor ben joukispot la paylaştırmayı demeye çalıştım

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
Bu benchmark testleri bana pek inandırıcı gelmiyor. Herkes reklamını yapmak istediği cihazı daha iyi gösterme çabasında. Video u seyrettim ve iphone nun gs3 e 80.000 puan fark atması bana inandırıcı gelmedi ve hemen elimdeki gs3 ile bir test te ben yaptım;
Aldığım sonuç:

Güç tasarrufu modunu açık: 129.000

Güç tasarrufu modunu kapalı: 141.000

Video daki gs3 110.000 puan almakta; iphone ise 190.000 puan; benim elimdeki gs3, 1gb. ram lı olmasına rağmen nasıl Amerika lte versiyonlu 2 gb. ramlı cihazdan daha fazla puan alıyor? Bu iste bir saçmalık yokmu? ki android sistemi açık bir sistem; işin profosyeneli olan bir kişi gerekli ayarlamalarla benchmark testinden isterse 200.000 puan bile alabilir kanaatindeyim;)

kmesne

kmesne

Üye
    Konu Sahibi
Valla o şike hile işini hiç bilmiyorum yani onu bir tek çeken bilebilir ama bulduğum için paylaştım

lolaman

lolaman

Üye
Beyler IPod touch a sim takılıyor telefonun haricinde bir aparat alıp telefona takıyorsunuz biraz kaba gibi oluyor ama sim kart takabiliyorsunuz.İncelemeye gelicek olursak telefon amerika için üretilmiş olandı galiba T-Mobile bu modelde işlemci kötü ram fazlaydı galiba bu bence performans farkına sebep oluyor olabilir eğer bizim burdaki S3 ler olsaydı farklı olabilirdi bu sonuç.

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
Valla o şike hile işini hiç bilmiyorum yani onu bir tek çeken bilebilir ama bulduğum için paylaştım

Kardesim zaten sana bir imada bulunmadım;) paylasmıssın ; teşekkür edebilirim paylasımından ötürü sana sadece;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt