İphone 5 2.el 1500 tlye bulabilir miyim ?

Sponsorlu Bağlantılar

muratangin

Üye
    Konu Sahibi
İphone 5 2.el 1500 tlye bulabilir miyim ?
Evet arkadaşlar konyada oturuyorum ıphone 4s alacaktım 2.el ama arada 200-300tllil Bi fark olduğunu gördüm ce iphone 5 almanın daha mantıklı olduğu kanaatine vardım.
Şimdi sorum şu ki 1500tlye sağlam istediğim simi takabileceğim ve kapanma sorunu olmayacak (pasaport ile ilgili bir şeymiş sanırım tam bilmiyorum ) bir iphone 5 bulabilir miyim ?
Birde bu pasaport kayıtlı ne demek oluyor ve fiyatları ne kadar ?

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Yanını vurdum biraz çöktü. 2 mm kadar. İstiyorsan satayım yurt içi

muratangin

Üye
    Konu Sahibi
bi resim atma şansın varmı kardeşim ?

muzocuk.

Üye
kardesim bana 1500 lira wer sana kayitli pasaport kayitli sifir kutusunda getireyim

- - - Eklendi - - -

eger ciddiysen pm at sana kafandaki tum sorulari cewapliuim

HakaN-06

HakaN-06

Üye
ne 2. Eli kardeş sıfır alırsın o paraya

muzocuk.

Üye
serinaga

serinaga

Üye
bizim burda 2. eli 950 1000 liraya bulursun sifiri 1350 lira kutusunda sen delimisin 2. ele 1500 lira werilirmi

Kardeş bende arıyorum da, o 950-1000 Lira olan cihazlar çakma felan olmasın ? Geçenlerde 900 TL. Buldum bir telefoncuda, orijinal mi dedim orijinal dediler, bende imei tag sorgulaması yaptım ki o da ne ZTE Corparation MF190 mobil modem görünüyor cihaz ...

Berk E.

Üye
O fiyata çok rahat temiz bulursunuz yurtiçi

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
1300 tl'ye sıfır alacağın iPhone'dan ne hayır gelir ki... 2. el 1.500 tl'ye bulursun. Sahibinden'e bakmanı tavsiye ederim.

muratangin

Üye
    Konu Sahibi
gittigidiyorda 0 5 1800 tl sizce alınırmı 2 yıl garanti ?

muratangin

Üye
    Konu Sahibi
haklısın kardeş ama simdi baktmıda 5c cıkacak yakında onda 2gb ram filan var ve 450 dolar deniyor fiyatına trye geldiğinde teknoloji mağazalarında kac tl olur acaba ? 1200den fazla olmaz sanırım ?

HakaN-06

HakaN-06

Üye
Sıfır Yurtdışı simfree pasaport kayıtlı 1500e çok rahat alırsın kardeşim. Biraz araştırma yaparsan bazı sitelerde satıyor güvenilir insanlar

Joker

Joker

Emekli Yönetici
Arkadaşlar birbirinize olan üslubunuza dikkat edin.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Yazım hatalarına dikkat ediniz.Forum kurallarını okuyunuz.Türkçemizi güzel kullanınız.Kurallar tekrar hatırlatılmadan uyarı alırsınız.

Üst Alt