Iphone 4'ten S4 Mini'ye Gecmek Mantikli Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

kaangul

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 4'ten S4 Mini'ye Gecmek Mantikli Mi?
Suan Iphone 4 kullaniyorum. Ios 7.1.1 olmasina ragmen telefonun hala yavas oldugunu dusunuyorum.Ayrica guncel olan cogu oyunu oynamada sorun cikartiyor. Ornegin Temple Run 2'nin acilmasi 1 dk suruyor. Tabii bu da kullaniciyi rahatsiz ediyor. Bu nedenle daha hizli bir telefon almak istiyorum. 750-800 Lira bandina dustugu zaman S4 Mini almayi planliyorum. Ama ekran konusunda suphelerim yok degil. Iphone'un Ppi degerinin daha yuksek oldugunu biliyorum. S4 Mini de S3 Mini deki gibi piksel sayma sorunu var mi? Sizce S4 Mini nin ekrani nasil? Ayrica Iphone 4ten s4 Mini ye gecmek cok buyuk bir fark yaratir mi? Degerli goruslerini paylasan herkesr tesekkurler...

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
S3 miniyi eline al pikselleri sayabilirsen burda kaç olduğunu yazarsın. Yok öyle bişey ya abimde var. S4 minide hiç olmaz. Ama bence ikisinide alma. Nexus 4 alabilirsin mesela. Bu daha mantıklı olur çünkü s4 mini arayüzde zamanla kasacaktır. İphone kullanmış biri olarak bu seni sıkıntıya sokabilir. Nexuslarda öyle bi sorun yok donanım olarak falanda daha iyi istediğin oyun uygulamyı çalıştırabilirsin.

Invoke

Invoke

Üye
Valla ben olsam geçmezdim. :D

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS. ve Burak Altun
Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Adam yavaş diyo napsın :D ios 6 ya dönebilse iyi olur aslında yada 4s takas falan yada vodafone ver 360 a kontratlı 5s falan al :D

kaangul

Üye
    Konu Sahibi
Adam yavaş diyo napsın :D ios 6 ya dönebilse iyi olur aslında yada 4s takas falan yada vodafone ver 360 a kontratlı 5s falan al :D
Ogrenci oldugum icin cok ust model bir sey almak istemiyorum. Caldirmayalim simdi Bir de Sar degeri de onemli benim icin. s4 Mini nin Iphone 4 e gore cok daha dusuk sanirim

Invoke

Invoke

Üye
Nexus 4 alabilirsin veya sonynin yeni modellerine bir bakıver m2 gibi ya da htc desire 816, gmd elit layt gibi cihazlara bakabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Burak Altun
Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Nexus 4 ün s4 miniyle yüksek bi fiyat farkı yok

Burak Altun

Burak Altun

Üye
@-qarapapaq- 'nda dediği gibi farklı cihazlara yönelmelisin. Arkadaşta S4 mini var o pek uğraşmıyor ben bakıyorum. Kötü bir cihaz değil fakat Nexus 4 daha mâkul bence.

Invoke

Invoke

Üye
Benim arkadaşlarımda da var S4 mini. İşlerini görüyor, kullanıyorlar ama dediğim gibi bence, o fiyata ya da yakın fiyatlara daha mantıklı seçenekler var. :D Ben olsam tercih etmezdim. :D

0MG90

0MG90

Üye
Abimde var, kısaca alma. iOS'a alıştıysan satıp 4s al. Hala ülkemize gelmedi ama Desire 816 yı da öneririm.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
1000TL civarında arayışın var ise Nexus4 önerebilirim :good:

Gerçek android deneyimini yaşarsın ;)

kaangul

Üye
    Konu Sahibi
Nexus 4 e olan destegi ne zaman keserler

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
google ürünlerine 18 ay güncelleme desteği vereceği açıklamasını yapmıştı.

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Valla bilmiyorum çıktığı tarihten hesaplayın hala geliyomu güncelleme ?

Invoke

Invoke

Üye
Xdadeki desteğe bakın bir de. Nexus 4 akıyor.

mehmettech

mehmettech

Üye
2.El iphone 5 al bence.
IOS a alışmısındır, hem bence akıllı olanda bu :)

Üst Alt