iphone 4S dokunmatiği kırıldı ve home tuşu çalışmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

skytink

skytink

Üye
    Konu Sahibi
iphone 4S dokunmatiği kırıldı ve home tuşu çalışmıyor
arkadaşlar telefonumu 1. kattan düşürdüm dokunmatik kırıldı ve orta home tuşu basmıyor izmirde oturuyorum bana güvenebileceğim işinin eri bir servis önerebilirmisiniz ve maliyeti ne olur bi bilginiz varmı?

gzmmrv

Üye
çankaya telefoncular çarşısı içerisinde iphone izmir servis en ufak sorunumda dahi çok yardımcı oluyorlar yaptıkları tüm tamirlerde 6 ay garanti veriyorlar gözümün önünde 15 dakikada değiştirmişlerdi iphone 5 ekranımı bence çok başarılı

MrExpert

MrExpert

Üye
Ekran 250tl Home tuşuda 50tl ye patlar Yani Değmez 300tl masrafa yapılsa bile randıman alamassın Sat onu bence Zaten satın alan kişide onu tamir etmez Parçaya ayırır.

skytink

skytink

Üye
    Konu Sahibi
çankaya telefoncular çarşısı içerisinde iphone izmir servis en ufak sorunumda dahi çok yardımcı oluyorlar yaptıkları tüm tamirlerde 6 ay garanti veriyorlar gözümün önünde 15 dakikada değiştirmişlerdi iphone 5 ekranımı bence çok başarılı

çok teşekkür ederim bu sabah gittim dokunmatiği ve home tuşunu değiştirdiler çok ilgili arkadaşlar allah razı olun maliyetide 300 liradan az tuttu memnun kaldım

MrExpert

MrExpert

Üye
Nekadar tuttu ?

skytink

skytink

Üye
    Konu Sahibi
250 tl tuttu çay kahve servisi yaptılar sürekli göz önünde taktılar ekranı içim o yüzden çok rahat 6 ayda yapılan işlemler için garanti veriyorlar

MrExpert

MrExpert

Üye
250 tl tuttu çay kahve servisi yaptılar sürekli göz önünde taktılar ekranı içim o yüzden çok rahat 6 ayda yapılan işlemler için garanti veriyorlar

İyimiş Fena sayılmaz.

Üst Alt