Home tuşu bozuk iphone 6 ana ekran düğmesi ile yükseltinde kaldı

babafre23

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar iphone 6 var bir tane baş belası.
Home tuşu bozuk. Bilgisayardan yedekleri yükleyeyim dedim yükledi kapanıp açıldı ve ana ekran düğmesi ile yükseltin yazısı çıktı. Asesive touch orada ama çalışmıyor. Bu ekranı nasıl atlatabiliriz? Tuşu da değişmek istemiyorum parmak izi çalışıyor çünkü.
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt