İphone 4s aldım. Şimdi yapmam gerekenler ??

Sponsorlu Bağlantılar

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
    Konu Sahibi
İphone 4s aldım. Şimdi yapmam gerekenler ??
Öncelikle apple ailesine merhaba :) Bende artık Apple'ye geçmiş bulunuyorum. Dün gittigidiyordan 0 iphone 4s aldım.Büyük ihtimal yarın kargo ile gelicek. Fakat kafamda birkaç soru işareti var.Telefonu açmadan önce sim kartı mı takıyorum ? Ve açılışta kayıt falan işlemler yapıyormuş ve bunun için wifi lazımmış herhalde. Ben de kablolu modem var.Fakat operatörümde internet paketi var ama hızı düşük. Eğer önemliyse biryerlerden wifi ye bağlanmaya çalışırım.
Diğer sorum ise jailbreak. Jailbreak hakkında az bilgi biliyorum. Şarjı azaltıyor telefona zarar veriyor gibisinden olumsuz yönleri aklımda kalmış.Sizce yapılması gereken birşey mi ?

Symbianize

Symbianize

Üye
1.si hayirli olsun
2.si kutuyu ac telefonu cikar simi tak calistir
3.su valla bende wifi oldugu icin hic operatorle denemedim
4.su jailbreak teleona zarar vermez sarj konusuna gelirsek jailbreak yapilinca cydia diye bi program var ondan cesitli tweaklar indiriyosun jailbreaki sadece bedava oyun icin kullanirsan sarji etkilemez ama bitesms sbsettings gibi urekli calisan tweaklar kurarsan azda olsa etkiler sarji

Telefon gelir gelmez ios 6 ya guncelle

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
    Konu Sahibi
Hmm. Peki ios 6 ya güncellemeyi sanırsam itunes' dan yapıyoruz.Tam olarak işlemleri söyleyebilir misin ? (itunes bilgisayarımda en güncel sürümü yüklü)

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Hayırlı olsun kardeş

Symbianize

Symbianize

Üye
Telefondan guncelle wifi varsa . Yoksa itunes e gir zaten orda bi ekran gelcek yeni surum var diye hersey turkce cozersin zaten takilirsan burdayim :)

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
Hayırlı olsun :)

gogis

gogis

Üye
Sanki araba aldin gerci nerdeyse ayni para :)

ozelayyildiz

Üye
evet arkadaşlar bende 2 gün önce ipone 4s aldım lakin itunesden telefona gönderdiğim fotoğrafları silemiyorum :D nasıl silinir?

Epple

Epple

Üye
Bence guncelleme ha ios 6 ya. Jailbreaki a5 cihazlar icin en az 2 ay sonra cikar. 5.1.1 de takil zaten pek bi farki yok.

Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
hayırlı olsun inşallah kısa zamanda bana da s2 almak nasip olur

ozelayyildiz

Üye
bir nokiacı olarak iphone nun kullanımı bana çok sıkıcı geldi . daha hızlı olabilir her bakımdan üst olabilir ama çok sınırlayıcı olduğunu söylemeliyim. itunese bağımlı olması bluetoot un uyumsuzluğu , foto ve videoları kendi çekmedikçe silmemesi vs vs çok sınırlayıcı ve sıkıcı . zaten tek bi tlfda istenilen tüm özelliklerin tamamının olması imkan dışı. bir kez daha anlıyorum ki burası dünya :)

R.A.M

R.A.M

Üye
bir nokiacı olarak iphone nun kullanımı bana çok sıkıcı geldi . daha hızlı olabilir her bakımdan üst olabilir ama çok sınırlayıcı olduğunu söylemeliyim. itunese bağımlı olması bluetoot un uyumsuzluğu , foto ve videoları kendi çekmedikçe silmemesi vs vs çok sınırlayıcı ve sıkıcı . zaten tek bi tlfda istenilen tüm özelliklerin tamamının olması imkan dışı. bir kez daha anlıyorum ki burası dünya :)
Haklısın bu yüzden millet androidi tercih ediyor tabiki bende :D

Epple

Epple

Üye

Sanirim hic jb yapmadin :(

Avunyali

Üye
jb dunyadakı en harika şeydir o jb yide 6 da gormek isterim

ozelayyildiz

Üye
evet hiç yapmadım tamamen apple cahiliyim :( cevabıda yeni görüyorum. ellerini yeni tanıyan çocuklar olur ya. tlf elime aldığımda öyleyim :D yıllardır nokia kullanıyorum çünkü .

Üst Alt