Alınık Iphone 4s 32gb

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

warllok

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 4s 32gb
Merhaba arkadaşlar apple iphone 4s 32 gb tercihen siyah ama beyazda olur güzel bir telefon arıyorum kredi kartı ile alıcam istanbul olursa memnun olurum ist dışı düşünmüyorum fiyat 700-850 arası düşünmekteyim.

MrExpert

MrExpert

Üye
o fiyata bulamazsın boşuna uğraşma anca yurtdışı.

warllok

Üye
    Konu Sahibi
yurt dışı olsun ama temiz olsun yeter bana tabi kayıtlı olucak

anemik

anemik

Üye
temiz 1 sene kadar daha garantisi mevcut . Türkiye telefonu. 900tl Nakit satıyorum. istanbul avrupadayım. kılıfla kullanıldı telefon ablamın.bayan telefonu yani. Sadece üst tuşu sertleşti klasik iphonelar gibi,garantiye göndermedik tozları temizletince düzeliyor.ama 16 GB telefon. siyah renkte.

warllok

Üye
    Konu Sahibi
nakit değil kredi kartı ile alacağım telefon fotolarını atabilirmisin peki

anemik

anemik

Üye
Kart sikinti kardesim.mesaj atti bi kisi daha senden once.yarin goruscez eger olmazsa sana mesaj aticam. Fiyat arttirmak icin yapmiyorum o almazsa senle ayni fiyattan konusuruz.yarin aticam oglen sana.ayrica 4s 800-900 arasi en fazla.fazlasini verme kimseye kardes.ve yeni guncelleme gelince iphone 4 gibi cok kasar haberin olsun.

warllok

Üye
    Konu Sahibi
kısmet ya işte zaten max 850 veririm ama temizliği önemli makinanın ve simfree vs olursa yada yurtiçi garantili tercihim gevey işi biraz sıkıcı can sıkıyor 112 ara et falan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...