Öneri İphone 4 şifre bulma

Sponsorlu Bağlantılar

hakan.620

Üye
    Konu Sahibi
İphone 4 şifre bulma
Arkadaşlar elime iphone 4s telefon geldi. Şifresi unutulmuş ve e-posta şifreside unutulmuş. Bu durumda ne yapılmalı veya yapılabilecek telefonu açabilecek ne yapabiliriz?

Buğra

Buğra

Admin
@minoo sen benden daha iyi iPhone bilirsin bir yardımcı olalım arkadaşa

• Beğen
Tepkiler: hakan.620
minoo

minoo

Üye
Arkadaşlar elime iphone 4s telefon geldi. Şifresi unutulmuş ve e-posta şifreside unutulmuş. Bu durumda ne yapılmalı veya yapılabilecek telefonu açabilecek ne yapabiliriz?
İlk yazdığın "şifresi" hangi şifre? Cihazın tuş kilidi falan mı?

hakan.620

Üye
    Konu Sahibi
İlk şifresi var ama şifre değiştirildi ve sonrada unutuldu

minoo

minoo

Üye
Cihazın faturası olmadan açamazsın. Çalıntılara karşı alınan önlem bu. Faturası var mı?

• Beğen
minoo

minoo

Üye
Peki abi faturayı bulursak ayarlayabilir miyiz
Faturadaki imei / seri numarası cihazınkiyle aynıysa çözerler. Bunun için Apple Çağrı Merkezi'ni araman lazım. Senden faturayı mail atmanı isteyecekler diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: hakan.620 ve Buğra

hakan.620

Üye
    Konu Sahibi
Faturadaki imei / seri numarası cihazınkiyle aynıysa çözerler. Bunun için Apple Çağrı Merkezi'ni araman lazım. Senden faturayı mail atmanı isteyecekler diye düşünüyorum.

Peki hocam bulduktan sonra size ulaşacağım. Bir sorum daha olacak.

Anladım teşekkürler hocam. İmei bulunca size ulaşacağım. Bir sorum daha olacaktı. İphone 6s plus ile iphone 6 plus ekranı aynımı? Yani birini alıp diper ekrana koyulursa olur mu?

minoo

minoo

Üye
Olmaz 6plus büyük ama yarın tam boyutlarına bakıp yazarım tekrar.

• Beğen
minoo

minoo

Üye
Rica ederim.

• Beğen
minoo

minoo

Üye
6 plus 5,5'
6s 4,7'. Boyutları aynı değil ama 6s ve 6plus aynı. İkisi de 5,5'. İşine yarar mı bilemiyorum.

• Beğen

Üst Alt