Tavsiye Iphone 4 Mü Gm Discovery Mi?

Konu Sahibi
Iphone 4 Mü Gm Discovery Mi?
arkadaslar elimde iphone 4 var ios 7.0.2 de giriş seviyesi androidler gibi kasmaya basladı telefoncu bana verirsen sana sıfır gm discovery veririm dedi sizce degistirmeye degermi gm discovery özelliklerine göre ucuz ama tereddütlerim var s3ün 1.150 oldugu yerde discovery 600tl
yaptıklarım:müzik dinlemek,oyun oynamak(asphalt8.nfs mostwanted.gta vicecity.sosyal aglar nadiren fotograf.video

caglar b

Üye
İos tan androide geçme hatasını yapma, 7.0.3 de düzeltirler telefonunu

telefoncu dediyse kazıklamaya çalışıyordur başka bir yerden değiştirmeye çalış. yada başka bir androit telefon ile.

Tepkiler: .caner.

frk uzn

Üye
Telefonunun durumuna bağlı garantisi varmı kaç senelik çiziği varmı ayrı yeten düzelticekler 7.03 7.1.2 felan ben şahsen geçmedim 6.1.3 teyim 8 gb iphone 4
Ayrıca gmd ye geçersen arıyacağın özellikler olacaktır sağlamlık hissi stabilite hız kullanım kolaylığı

Tepkiler: .caner.
bizim akraba bilgisayarcı var, 2 gm ram takacaktı, iki tane tak dedik, iki tane 1 gb ram takmış. ben akrabadan saymıyorum artık.

Tepkiler: GDDR5
    Konu Sahibi
garanti bitti 1.5senelik 16gb arka kapakta bir adet derin cizik var uzaktan belli olmuyor metal orta kasada 1 adet sürtme var

caglar b

Üye
Gmd kullanıcısı olarak söyledim, telefonunu satma pişman olursun

.caner.

Üye
Iphone 4 8gb 750 tl den alıcı buluyor. 16 gb 850 ye satılabilir. Satip 16 gb gmd alırsan 150 tl cebe kalır.

OnurAYDN

Üye
ip4 kesinlikle alma. Alıcaksan 4S al. Discovery 4'ten daha iyi her konuda..

Tepkiler: x-scarface
4s olsa neyse git takas et ama kutu 0 olsun ona dikkat

caglar b

Üye
ben 2013 temmuzda 700 tl ye aldım onda bir bit yenigi var
ne gibi pismanlıklar 650-700 tl arası sıfır bir telefon da olabilir
Klasik ios tan androide geçen arkadaşların yaşadıgı pişmanlıklar bide ikinci el kısmı var. Sen iphone 4 ü mü daha iyi paraya satarsın gmd yi mi? Bu söylediklerim haricinde gmd cidden iyi

OnurAYDN

Üye
Vermelisin bence. Gmd hertürlü daha iyi sadece android in stabilsizligi var o kadar
GMD ' de bu stabilsizlik kesinlikle hissedilmiyor. İp4Sde ki stabiliteyle birebir nerdeyse. İphone 4 ü birde güncellemek istersen yandın. iOS7 yüklediğin an 300 liralik android bile daha stabil çalışmaya başlıyor İp4 ' den..

Tepkiler: Buğra ve .caner.