Iphone 4 Ikinci Nelere Dikkat Etmeli

Sponsorlu Bağlantılar

• 4 Ekim 2013
  • 558 Okunma
  • 15 Cevap

1. 4 Ekim 2013 #1
    Sponsorlu Bağlantılar

Kardesime iphone 4 alacam 2.el ama nelere dikkat edip bakmaliyim tam bilgim yok daha once apple kullanmadim kurcalama haric

Yazan: blacktalon

Sponsorlu Bağlantılar
  2. 4 Ekim 2013 #2

frk uzn

frk uzn

bakın telefonu ilk elinize aldığınızda orta tuşa bakın basıyormu basmıyormu sonra imei sorgulayın kaçakmı sonra hat takın deneyin sonra müzik açın hoparlörü bozukmu diye bende 2.ci el alcaktım temiz bulamadım sıfır aldım 3 ay önce

3. 4 Ekim 2013 #3

blacktalon

blacktalon
    Temiz var garantili tr cihazi imei kayitlidir ama yinede dikkat etmek gerek orta tus basiyor cizik yok wifi saglam kamera saglam . Sarj hoparlor ve hat bakmadim daha sarjda sorun var mi nasil anlariz ve kronik sorunlu surumleri var mi bu 4lerin

4. 4 Ekim 2013 #4

frk uzn

frk uzn
    Valla o dediğin sorun her telefonda olabilir bataryası şişmişde olabilir siz kullanabiliyosanız 1-2 gün kullanmalığına alın tanıdıksa değilse size kalmış

5. 9 Ekim 2013 #5

ChasingTheSun

ChasingTheSun
    Kardesim ben bi telefon istedigim zaman onu alma bunu al dedikleri zaman bozulurum ayni seyi sana da yapmak istemem ama iki aylik sifir iP 4umu son guncelleme yuzunden satmak zorunda kaldim.
    Butce sikintisi yoksa 4S e yonelebilirsin (umarim yanlis anlamazsin beni)
    Tekrar iyi aksamlar..

6. 9 Ekim 2013 #6

blacktalon

blacktalon
    i4 aldim zaten artik kullansin ilerde kendisi alir 4si :)

7. 9 Ekim 2013 #7

frk uzn

frk uzn
    Hayırlı olsun nasıl cihaz temizmi hocam bide geçtinizmi ios 7

blacktalon bunu beğendi.
  8. 9 Ekim 2013 #8

blacktalon

blacktalon
    Temiz garantili jelatinli 7 kurulu eger sorun olursa 4 icin illaki bir yolu bulunur 6ya iner cunku cok i4 kullanan var :)

9. 9 Ekim 2013 #9

frk uzn

frk uzn
    Tekrar tekrar hayırlı olsun yardıma ihtiyacınız varsa uygulama oyun hile yardımcı olurum :)

blacktalon bunu beğendi.
  10. 9 Ekim 2013 #10

blacktalon

blacktalon
    Eyv daha cozemedim tam olarak iosu :) android gibi degil bi oyun infirdim ipa olarak ama hemen kurulmuyor heralde o ya jb lazim yada pcye program lazim o sekilde atiliyor yavas yavas cozecem yarim memlekete gidince pcden halledecem biseyler ;)
    ---
    Seninki kac gb

11. 9 Ekim 2013 #11

frk uzn

frk uzn
    Pp25 var ana konularda dikkatini çekmiştir onu kur itunes kur bide itools kur tmmdır pp25 ten halledersin uygulamaları benimki 8 gb bana yetiyor < Resmi açmak için tıklayın >

12. 9 Ekim 2013 #12

blacktalon

blacktalon
    fotoda twitter ve instagram neden o kadar yer kapliyor ki

13. 10 Ekim 2013 #13

achambo

achambo

bana 16 yetmicek diye korkuyom normal kullansam 3 gb boş yer kalacak bir de e7 ile:D şuan 6 gb boş:)

14. 10 Ekim 2013 #14

frk uzn

frk uzn
    Zamanla şişiyo veriler instagramda fotolara bakıyosun artıyoda artıyo bundan sanırım :)

15. 10 Ekim 2013 #15

frk uzn

frk uzn
    E7 mi kullanıyosunuz ? Micro kart girişi var sanırım

16. 10 Ekim 2013 #16

blacktalon

blacktalon
    Sana tavsiyem icleaner yada cleanmaster kullan gereksiz dosyalari silsin

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
18/07/2019 - 09:40