Yardım Iphone 4 Ikinci Nelere Dikkat Etmeli

Sponsorlu Bağlantılar

blacktalon

blacktalon

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 4 Ikinci Nelere Dikkat Etmeli
Kardesime iphone 4 alacam 2.el ama nelere dikkat edip bakmaliyim tam bilgim yok daha once apple kullanmadim kurcalama haric

frk uzn

frk uzn

Üye
bakın telefonu ilk elinize aldığınızda orta tuşa bakın basıyormu basmıyormu sonra imei sorgulayın kaçakmı sonra hat takın deneyin sonra müzik açın hoparlörü bozukmu diye bende 2.ci el alcaktım temiz bulamadım sıfır aldım 3 ay önce

blacktalon

blacktalon

Üye
    Konu Sahibi
Temiz var garantili tr cihazi imei kayitlidir ama yinede dikkat etmek gerek orta tus basiyor cizik yok wifi saglam kamera saglam . Sarj hoparlor ve hat bakmadim daha sarjda sorun var mi nasil anlariz ve kronik sorunlu surumleri var mi bu 4lerin

frk uzn

frk uzn

Üye
Temiz var garantili tr cihazi imei kayitlidir ama yinede dikkat etmek gerek orta tus basiyor cizik yok wifi saglam kamera saglam . Sarj hoparlor ve hat bakmadim daha sarjda sorun var mi nasil anlariz ve kronik sorunlu surumleri var mi bu 4lerin
Valla o dediğin sorun her telefonda olabilir bataryası şişmişde olabilir siz kullanabiliyosanız 1-2 gün kullanmalığına alın tanıdıksa değilse size kalmış

ChasingTheSun

Üye
Kardesim ben bi telefon istedigim zaman onu alma bunu al dedikleri zaman bozulurum ayni seyi sana da yapmak istemem ama iki aylik sifir iP 4umu son guncelleme yuzunden satmak zorunda kaldim.
Butce sikintisi yoksa 4S e yonelebilirsin (umarim yanlis anlamazsin beni)
Tekrar iyi aksamlar..

blacktalon

blacktalon

Üye
    Konu Sahibi
i4 aldim zaten artik kullansin ilerde kendisi alir 4si :)

blacktalon

blacktalon

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı olsun nasıl cihaz temizmi hocam bide geçtinizmi ios 7
Temiz garantili jelatinli 7 kurulu eger sorun olursa 4 icin illaki bir yolu bulunur 6ya iner cunku cok i4 kullanan var :)

frk uzn

frk uzn

Üye
Temiz garantili jelatinli 7 kurulu eger sorun olursa 4 icin illaki bir yolu bulunur 6ya iner cunku cok i4 kullanan var :)
Tekrar tekrar hayırlı olsun yardıma ihtiyacınız varsa uygulama oyun hile yardımcı olurum :)

• Beğen
Tepkiler: blacktalon
blacktalon

blacktalon

Üye
    Konu Sahibi
Tekrar tekrar hayırlı olsun yardıma ihtiyacınız varda uygulama oyun hile yardımcı olurum :)
Eyv daha cozemedim tam olarak iosu :) android gibi degil bi oyun infirdim ipa olarak ama hemen kurulmuyor heralde o ya jb lazim yada pcye program lazim o sekilde atiliyor yavas yavas cozecem yarim memlekete gidince pcden halledecem biseyler ;)Seninki kac gb

frk uzn

frk uzn

Üye
Eyv daha cozemedim tam olarak iosu :) android gibi degil bi oyun infirdim ipa olarak ama hemen kurulmuyor heralde o ya jb lazim yada pcye program lazim o sekilde atiliyor yavas yavas cozecem yarim memlekete gidince pcden halledecem biseyler ;)Seninki kac gb
Pp25 var ana konularda dikkatini çekmiştir onu kur itunes kur bide itools kur tmmdır pp25 ten halledersin uygulamaları benimki 8 gb bana yetiyor

blacktalon

blacktalon

Üye
    Konu Sahibi
fotoda twitter ve instagram neden o kadar yer kapliyor ki

achambo

achambo

Üye
Pp25 var ana konularda dikkatini çekmiştir onu kur itunes kur bide itools kur tmmdır pp25 ten halledersin uygulamaları benimki 8 gb bana yetiyor

bana 16 yetmicek diye korkuyom normal kullansam 3 gb boş yer kalacak bir de e7 ile:D şuan 6 gb boş:)

blacktalon

blacktalon

Üye
    Konu Sahibi
Sana tavsiyem icleaner yada cleanmaster kullan gereksiz dosyalari silsin

Üst Alt