Yardım Iphone 4 Etkinleştirme Kilidi Nasıl açılır.

Sponsorlu Bağlantılar

ckaracar

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 4 Etkinleştirme Kilidi Nasıl açılır.
S4 cep telefonumu anneme verdim 350 TL arkadaşdan Iphone 4 aldım telefona Fabrika ayarlarına döndürünce Etkinleştirme istiyor. Arkadas da icloud şifresini ve mailinide tamamen unutmuş ben şimdi bu cihazı nasıl etkinleştirebilirim. Cihaz TR'den alınma yurtdışı deil ben şimdi bunu çöpe mi atacağım. Yardım ederseniz çok makbule geçicek. İyi Forumlar..

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
simkart taktın mı ?

• Beğen
Tepkiler: ckaracar
Jsnow492

Jsnow492

Üye
Etkinleştirme Yerini Geçersiniz ancak sim kartı görmez

• Beğen
Tepkiler: ckaracar
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Bir insan şifresini unutabilir ama hangi mail adresini kullandığını nasıl unutur anlamıyorum.:hmmm

• Beğen
Tepkiler: cerkezyenice, ckaracar ve TahtalıKöyünMarangozu

ckaracar

Üye
    Konu Sahibi
simkart taktın mı ?
Bir insan şifresini unutabilir ama hangi mail adresini kullandığını nasıl unutur anlamıyorum.:hmmm
Evet sim kart takılıydı. Kaç kere sordum hatırlamadığını söylüyor. Etkinleştirme yerini geçeyim sorun değil ondan sonra ios 7.1.2 jailbreak yüklerim belki düzelir nasıl etkinleştirebileceğimi söylermisiniz. Etkinleşmeden Jailbreak yüklenmiyor.

cerkezyenice

cerkezyenice

Üye
300 tl ye çözerim dostum

ckaracar

Üye
    Konu Sahibi
simkart taktın mı ?
Evet sim kart takılıydı. Kaç kere sordum hatırlamadığını söylüyor. Etkinleştirme yerini geçeyim sorun değil ondan sonra ios 7.1.2 jailbreak yüklerim belki düzelir nasıl etkinleştirebileceğimi söylermisiniz.
Etkinleştirme Yerini Geçersiniz ancak sim kartı görmez
Adamı aradım zar zor hatırladı şifreyi e-postayı çocuğuna aldırmış daha önce icloud'u ve şifreyi girince Apple güvenlik nedeniyle hesabınız devre dışı bırakıldı diyor.

Jsnow492

Jsnow492

Üye
pm attım bakarmısınız ?

FarklıBirDost

FarklıBirDost

Üye
Keşke almadan önce iCloud var mı diye baksaydın usta.. Yazık oldu 350 lirana çünkü açtırmak için bayağı bi masraf edeceksin yada dediğin gibi çöpe atacaksın. Bence çamura yat ve geri ver telefonu...:sopa:
Keşke almadan önce iCloud var mı diye baksaydın usta.. Yazık oldu 350 lirana çünkü açtırmak için bayağı bi masraf edeceksin yada dediğin gibi çöpe atacaksın. Bence çamura yat ve geri ver telefonu...:sopa:

Üst Alt