İphone 3GS Yardım...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
adanAslan

adanAslan

Üye
    Konu Sahibi
İphone 3GS Yardım...
Merhaba Arkadaşlar Ben şuan Nokia N97 kullanıyorum. N97 yi verip İphone 3GS almayı planlıyorum. Bir kaç ay evvel yurt dışı İphone 3GS elime geçti 3 5 gün kullanma imkanım oldu. Telefon aşırı ısınıyor sık sık donma yapıyor ve şarjı çok az gidiyordu. Şu an Tr den TR garantili İphone 3GS alanlara sormak istiyorum. Bu sorunları sizde yaşıyormusunuz. Isınma problemi Tr ye gelen garantili İphone 3GS lerde de mevcut mu? Şimdiden teşşekürler...

teknohalil

Üye
Bak Benim Kardesim Ben iphone 3GS hayranıyım Bu Telefon Çıgır Açan Bir Telefon Isınma Durumu 3.1 versiyonunda Bitiyor Almanda Sakınca Yok. İyi Eylenceler :D

bluetooth57

Üye
deMeSVed kardeşim ben bir hafta önce iphone 3GS 16gb aldım. bende sen gibi bu cihazın hayranıyım. cihaz gerçekten çok güzel ve hiçbir sorun yaşamadım bu güne kadar. ne dondu nede aşırı ısındı. takılma bile yapmıyor. turkcell bayiinden kvk garantili sözleşmesiz olarak 1.550tl ye aldım. almanı tavsiye ederim

adanAslan

adanAslan

Üye
    Konu Sahibi
Cihazı Garantili olarak aldım... Kaçak İphone 3G S de yaşadığım hiç bir sorunu yaşamadım... Ne ısınma nede kısa şarj problemi... Fakat telefon bir sabah birden sim kilid moduna girdi ne yaptıysam açılmadı. Servisine götürdüm. 1 buçuk ay oldu... Değişim vermişler... Hala bekliyorum. En az 2 ay geçmesi gerekiyormuş yeni cihaz alabilmem için...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt