iphone 3gs 16 gb yi satıp samsung galaxi s2 almak

• 4 Ekim 2012
  • 852 Okunma
  • 18 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Evet arkadaşlar iphone 3gs16 gb telefonumu satıp sıfır bi samsung galaxi s2 almayı düşünüyorum acaba üstüne ne kadar daha vermem gerekir bide galaxi s2 hakkında düşünceleriniz neler android uygulamaları rahat çalıştırıyor mu kamera ve ekranı nasıl ?

Yazan: Haydar
  2. kameranın s3 ten iyi olduğunu söylüyorlar ekren süper amoled plus her türlü ihtiyacını karşılar

3. Açıkcasi iostan sıkıldım bişey indirilmiyo özgür deilsin sanki aslında anroide bu yüzden geçmek istiyorum

4. Hiçbir oyunu kasmaz ekranı da fena değil androidin hakkıni verir ve hala güncel bir cihaz galaxy s2 şu an hepsiburadada 1299 tl olması lazım 3gs ne kadar eder bilmiyorum ama gerçekten güzel cihaz

5. jailbreaksiz kullanirsan sıkılırsın da hic birşey de indiremezsin haydar'ım. Bende de gs3 var jailbreakli hicbir şeye para vermeden istedigimi indiriyorum.

6. Nasıl yani androidde jailbreak yapmadan bi siteden bişey indiremiyormuyuz ?

7. Hayır ios için jailbreak gerekir...

8. kamerası iyi diyorlar ama değil bizde 2 modelde var :oke: parlaklık bakımından s2'nin ekranı son parlaklıkta daha parlak fakat ekranın çözünürlülüğünün düşük olması oyunlarda biraz avantaj sağlıyor ama s3 donanımla arayı kapatıp geçiyor :oke:

- - - Eklendi - - -

yap jailbreak kardeşim sende,jailbreaksız iphone'mu kullanılır yahu ?

- - - Eklendi - - -

s2 donanımın hakkını verir ve o fiyata alabileceğin en iyi telefondur :oke:

- - - Eklendi - - -

installous ? :ehe

- - - Eklendi - - -

evet internet konusunda android çok iyi ama oyunlarda ciddi anlamda stabilasyon sıkıntıları var s3 bile bazı oyunlarda frame atlaması yapıyor :oke:

- - - Eklendi - - -

iosta öyle iosta sanırım jb olmadan zil sesini bile değiştiremiyormuşsun :evet:

9. Arkadaşlar şimdi telimin menüsünde cydia simgesi var ama hiç iğraşmadım e safaride bişey indiremiyorum ne yapmam lazım

10. opera mobile veya mini'yi kur telefonuna onlardan doğru indirmeye çalış :oke:

11. Opera miniyi yükledim bişeyin indirme linkine tıklıyorum safariye yönlendiriyo indirmiyo ??

12. iosta öyle iosta sanırım jb olmadan zil sesini bile değiştiremiyormuşsun :evet:[/COLOR][/QUOTE]

Evet jb li siz sadece arama yapıp oyun oynarsın oda satın alırsan tabi... :)

13. Opera miniyi yükledim bişeyin indirme linkine
    tıklıyorum safariye yönlendiriyo indirmiyo ??

14. Safari download manager indir cydiadan

15. Cydiada bu uygulamanın altında 5 € falan yazıyo sakata gelmiyelim ???

16. Al galaxy s2 keyfine bak

17. İkinci el fiyatı ne kadar acep

18. 750-1050 arası

19. Bikac repo ekle bedavaya bulursun

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 08:14