iPhone 3g - WinSCP ile Bilgisayardan Dosyalara Ulaşmak , Uygulama Atmak vs.

Sponsorlu Bağlantılar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
bende şu anda atıyorum durun bakalım çalışçakmı :D
Ayrıca konuyu açıp gidenlere çok fena tav oluyorum arkadaşım madem açtın cevapla !

--------------- Ekleme ---------------

Aynen kardeşim bende yaptım ama gelmedi bendede
konuyu açan sitenin kurucusu sana bir ban atarsa tepetaklak gidersin,tav olma bence.:D

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Teşekkürler

wairhumer

wairhumer

Üye
yaptım harfıyen dedıklerını fakat olmadı gelmedı menuye sımge :S

aykyuceer

Üye
Arkadaşlar nette yazılımış tüm teknikleri denedim fakat bir türlü olmamıştı.. eğer sizde de aynı problem varsa (yani oyun iphone ın masaüstünde görünmüyorsa veya bi çözüm olarak xxx.app uzantılı dosya fln açmaya çalışsanız bile başarılı olamıyorsanız) şunu farkedememişsinz demektir; oynu netten indirdinz rar ile açtınız xxx.ipa açıldı.. o ipa uzantılı dosyayı tekrar rar ile açıp içinden xxx.app uzantılı dosyayı çıkartmalısınz.sora properties den 777 yaparsınz olur biter :)
Yani en azından benim problemim buydu

serdarca

Üye
Arkadaşlar nette yazılımış tüm teknikleri denedim fakat bir türlü olmamıştı.. eğer sizde de aynı problem varsa (yani oyun iphone ın masaüstünde görünmüyorsa veya bi çözüm olarak xxx.app uzantılı dosya fln açmaya çalışsanız bile başarılı olamıyorsanız) şunu farkedememişsinz demektir; oynu netten indirdinz rar ile açtınız xxx.ipa açıldı.. o ipa uzantılı dosyayı tekrar rar ile açıp içinden xxx.app uzantılı dosyayı çıkartmalısınz.sora properties den 777 yaparsınz olur biter :)
Yani en azından benim problemim buydu

Arkadaşım senin dediğin gibi yaptım en son simage çıkıyor. Ama buseferde uygulama çalışıyor. Navigasyon uygulamasını bir türlü çalıştıramadım. İkitane denedim ikisindede simgesi çıkıyor çalışmıyor. Yanlış bişeymi yapıyorum acaba.

psmm06

psmm06

Üye
Bu iş usb kablosuyla olmuyor mu?

kirtish

Üye
teşekkürler. 2G var bende ve bağlandım sorunsuz bi şekilde. :) bide müzk ve fotoğrafları nereye atabileceğimi öğrendim mi tamamdır. :)

zinedli

Üye
Teşekkürler.

tayfunkurt61

Üye
Öncelikle paylaşımınız için teşekkürederim.

Ben internete 3g ile bağlanıyorum, ip adresimi nasıl öğrenebilirim?

Teşekkürler.

oornek

Üye
Bı söylenenlerin hepsini iFUnBox ile çok kısa sürede ve basit bir şekilde yapıyorsunuz... Bu kadar uğraşmaya gerek yok...

Üst Alt