Iphone 3g ios 4.2 için facebook-twitter uygulamalari

• 13 Ekim 2012
  • 11520 Okunma
  • 12 Cevap

1. ıphone 3g kullanıcısıyım cihazımdan da memnunum fakat ios 4.2 için facebook twitter vs. çoğu uygulamarı yükleyemiyorum.en az 4.3 istiyor.3g de ise son sürüm 4.2.bu uygulamaları yüklemenın başka bir yolu varmı.cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

Yazan: ali_718
  2. bende de 4.1 var aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum başka bi yolu yokmu. cihazım yurt dışı olduğu için unlock 4.1 de çalışıyor 4.3 yaparsam iptal olabilir diye cesaret edemedim. :D

3. benimkiside yurt dışı cihazı.ios 4.2 yüklü.4.2 son sürüm diye biliyorum.4.3 e nasıl yükseltilebilir

4. iphone 3G en son 4.2.1 var. yani 4.3 yok.

5. O zaman biz face i unutacaz safari de girmiyor tuhaf

6. Facebook'un 4.2.1 için olan sürümünü buldum ama itunes'ten atarken hata verdi yüklemenin başka yolu yok mu?

7. Safari neden girmiyor ki cok garip bi sorun acaba zorunlu guncelleme mi istiyorlar ki ? Bende 1 ay once safariden rahat giriyordum birgun gece acik biraktim faceyi sabah bi yeniledim sayfayi safari kapanmaya basladi İOS 4,1

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

8. JailBreak yaparsanız uygulama yüklemekte sıkıntı çekmezsiniz.

9. Jb yaparsanız hem sim kilitli arkadaslar ultrosnow ile tel kullanabilir ler installous ile de istedikleri uygulamanın istedikleri versiyonu nü yukleyebilirsiniz
    2. Yol olarakta tam bilmiyorum ama 3 g lere iOS 5 falan yuleneniliyordu bi yöntemle ana hiç araştırmadım bulursan tekrar burada paylaşırım veya yeni bi konu acarım

10. İki yolu var
    1. Yol jb yapıp installous ile istediğiniz uygulamaların istediğiniz versiyonlarını yukleyebilirsiniz
    2.yol whited00r yolunu kullanarak iOS 5veya 6 kullanabiliyorsunuz tam olarak bilmiyorum ama eski iOS versiyonlarının üzerine iOS 5-6 nin özelliklerini entegre edilebiliyor uygulamaların güncel versiyonlarında yuklenebiliyor olamalı

11. whited00r yolu nedir peki =)

12. 3g lere apple yazilim destegini cekti ancak bu yolla 3g lere ios4-5-6 kurulabiliyor hic kullanmadim sadece okumustum cok kisi yapiyor bu yolu biraz arastirirsan bulursun

Yüklüyor...
20/09/2018 - 10:53