İphone 3g Facebook sorunu !!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

zoroix5959

Üye
    Konu Sahibi
İphone 3g Facebook sorunu !!!!!
Arkadaslar iphone 3g'ye whited00r yükledim acaba eksik bişeyler mı var yada yapmam gerekenler eksikmi safariden facebook'a giremiyorum appstoreden 4.3 gerekli diyo nasıl bir yol izlemeliyim arkadaslar ??? İtools programiyla 4.0 sürüm olan facebook uygulamasını yüklemeyi denedim takilip kalıyor Giriste yapamiyorum.Lütfen yardmlarinizi esirgemeyin iphone konusunda fazla bilgiye sahip değilim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

burakicyar

Üye
Kardeşim öncelikle ana menüdeki App Market adlı uygulamayı aç, daha sonra sağa kaydır ve timemachineyi aç. Orada facebook diye aratırsan bulabilirsin. Bu arada whited00r hangi sürüm kurdunuz acaba ?

zoroix5959

Üye
    Konu Sahibi
Kardesim whited00r 5.2.1 olması lazım Facebook tam bir kabus olmuştu inşallah yapabilirim

- - - Eklendi - - -

Burak kardes app markete girdiğimde appstore 3store ve cydia diye menü var nerden girmeliyim ?

burakicyar

Üye
3store ye gel,

burakicyar

Üye
ilk önce bu sayfaya telefonunla gir, daha sonra bunu kopyala : daha sonra 3storeyi aç, sonra aşağıdan settings'e gel, sonra home url kısmına basılı tut ve yapıştır, telefonu kapatıp yeniden başlat ve tekrar 3store yi aç.

zoroix5959

Üye
    Konu Sahibi
ilk önce bu sayfaya telefonunla gir, daha sonra bunu kopyala : daha sonra 3storeyi aç, sonra aşağıdan settings'e gel, sonra home url kısmına basılı tut ve yapıştır, telefonu kapatıp yeniden başlat ve tekrar 3store yi aç.

burak kardeş bu senin dediiğini yapmadn önce diğer bir yerde facebook_v4.0 sürümünü paylaşmışın onu itoolsla iphone attım ve çalıştı teşekkürler gerçektn ilgin için bunun gibi twitter uygulamalarında bulunduğu bi yer var mı ? pcden internetten indirip itoolsla telefona atmak daha basit oluyo.. ama tekrardan ilgin için teşekürler gerçekten..

burakicyar

Üye
Sen istediğin uygulamaları bana söyle ben sana yükleme dosyalarını atarım ve itools ile yüklersn.

Bu da twitter :

zoroix5959

Üye
    Konu Sahibi
Sen istediğin uygulamaları bana söyle ben sana yükleme dosyalarını atarım ve itools ile yüklersn.

Bu da twitter :

burak kardeşim verdiğin uygulamayıda indirdim allah senden razı olsun koca sitede ilk başta ulaş die bir arkadaş sorunumu çözmeme yardımcı oldu bide sen.. burak kardeşim ellerine emeğine sağlık gerçekten yardım edip uğraşman örnek bir davranış.. ;) kardeşim sende 3gyi kullanıyon galiba gördüğüm kadarıyla ? önerebilceğin uygulama, oyun, tema, internet aracları sosyal medya aracları var mı ? mesela messenger kullanıbiliyomuyuz bu 3g'lerde ? ofis uygulamaları benim işime daha çok yarıcağı için burda sitede gezerken ofis uygulamalarından business notebook diye bi uygulama gördüm ios 4.3 ve sonrası mı ne yazıyodu bizim makinadaki sürüm için olannı varmıdır bu uygulamadan ?

zoroix5959

Üye
    Konu Sahibi
burak kardeşim teşekkürler yardımların için..

burakicyar

Üye
Rica ederim kardeşim.

Yucel4040

Üye
Hocam bendede Ayni sorun var bi yardimci olsan

Üst Alt