ıphone 3g 16gb mı htc touch 2 yoksa htc hd2 mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ismail_23

Üye
    Konu Sahibi
ıphone 3g 16gb mı htc touch 2 yoksa htc hd2 mi?
turkcell den bu cihazların hangisini almak sizce daha mantıklı?

orhaan48

orhaan48

Üye
Iphone bir hilkat gaibesidir batarya öldüğü zaman telefonu firamaya gönderceksiniz çünkü değişmiyor ve firma şunu dicek gel, geeeeeeeeeeeeel hahahah. Son olarak tüketici dostu nokıa sizi davet etcek işte umut işte kurtuluş nokıa

futbol123

futbol123

Üye
iphone 3g 16gb almanı tavsiye ederim

erkara_64

bence htc hd 2 kesinlikle süper bir şey ama.yani kısacası evdeki laptop diyebilirim.

lazo611

lazo611

Üye
Tabikide HTC HD 2 Multi touch dahil herşey var...

osmanaktag

Üye
Htc hd 2

t_senel

Üye
bencede htc 2 telefonu alalı 3 gün oldu elimden hiç bırakmadım yatana kadar kurcalıyorum sabah erken kalkıp kurcalıyorum daha dibini bulamadım. Derya diyebilirim İpone kullanan arkadaşlarım var onlar bile hayretle incelediler telefonu. daha ne diyebilirim karar senin

laveled

laveled

Üye
şimdi alacaksan htc hd2 ii bence.eğer acelen yoksa iphone hd yi bekle derim yazın çıkacak heralde

canmania

Üye
hd2 nin ekranı en ufak darbede kırılıyor diyorlar doğru mu?

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
HTC HD2 TABİKİ soru mu bu ? :D

ildihael

Üye
bende hd2 var artik bilgisayarin karsisina bile gecmiyorum nerdeyse hd2 le yapacagini 10 tane iphone yan yana koy yapmaz bence bence htc hd2 al

izzetaltinmese

Üye
dokunmatik telefonda Iphone'la kıyaslanacak bir cihaz yok.
HTC'yi (Diamond ve Polaris) uzun süre kullanmak zorunda kalmış birisi olarak "Yemek buldun ye, Windows Mobile gördün kaç!" diyorum.
Bir daha asla işim olmaz...

Haa... Ben şu an Nokia E72 kullanıyorum. Acaip de memnunum.
Ama dokunmatik diyorsan, bu işin kralı Iphone'dur.
HaTiCe'ye değil, neticeye bakacaksın... Geçiniz o işleri!
Az daha bekler yeni çıkacak Iphone'u alırım dersen, bekle.. HTC'ye falan bulaşma..

omer16_

Üye
Sürekli kilitleniyor, donuyor. Bıktım. Hep böyle mi. Benimkinde mi sorun var.

kahhro

kahhro

Üye
bu vdeoyu izle bizim gibi sende karar ve kardeşim.

ergil ejder

Üye
arkadaşlar ben kesinlikle hd2 diyorum iphone de bir özellik söyleyin fazlasını size gösteriyim iphone hd2 nin yanında oyuncak

--------------- Ekleme ---------------

kesinlikle hd2 diyorum iphone dan bana bir özellik söyleyin size fazlasını gösteriyim hd2 nin yanında iphone oyuncak kalır

--------------- Ekleme ---------------

videoyu paylaşan arkadaşım öncelikle paylaşım için teşekkürler oda senin zevkin senin tercihin biliyosunki zevkler ve renkler paylasılmaz bn halen hd2 tarafındayım tekrar tesekkürler

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
htc hd 2

icais

icais

Üye
htc tabikide , 3g yi napcan

serkan719

serkan719

Üye
HTC HD2 Al.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt