Karşılaştırma İos9 Hata ve Sorunlar

Sponsorlu Bağlantılar

EmreSalman

Üye
    Konu Sahibi
İos9 Hata ve Sorunlar
ios 9'u güncelleyen arkadaşlar yorumlarını alabilir miyim pil kullanımı nasıl kasmalar var mı telefon modeliyle birlikte yazarlarsa sevinirim.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: emin_ercan

foreverthe

foreverthe

Üye
Ben iPhone 5S kullanıyorum. Takılmalar mevcuttu o yüzden 1-2 saat önce iOS 8.4.1 sürümüne geri döndüm. Size tavsiyem iOS 9.1'in çıkmasını beklemeniz. İyi geceler

• Beğen

EmreSalman

Üye
    Konu Sahibi
Ben iPhone 5S kullanıyorum. Takılmalar mevcuttu o yüzden 1-2 saat önce iOS 8.4.1 sürümüne geri döndüm. Size tavsiyem iOS 9.1'in çıkmasını beklemeniz. İyi geceler
inşallah yeni güncellemeyi çabuk getirirler o zaman :)

• Beğen
sLeepLe

sLeepLe

Üye
Arada takılma yapıyor bir de 8.4.1 e göre ısınıyor

• Beğen
. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Ben 5s Kullanıyorum. Kasmalar Bende de Var...

• Beğen
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
iPhone 6 kullanıyorum ve takılma hataları ile karşılaşıyorum.

• Beğen
Tepkiler: emin_ercan ve hsynkckygcı@
zencibitc

zencibitc

Üye
ios kasmas ios a virüs girmez :) inşallah düzeltilir

• Beğen
silivriserdar

silivriserdar

Üye
iOS 8'e bir hatamdan dolayı telefon dondu ve geçtim. Ama bu sefer çok dikkatliyim iOS 9'a geçmem. iOS 8 iPhone 5S için iyidir.

• Beğen
. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
İki Sorun Daha Gördüm Beyler;
- Şarj Yüzdesi Takılma Yapıyor. Sürekli Aynı Gösteriyor.
- Hareketi Azalt Dediğinde Bile Efektte Bir Yumuşaklık Oluyor. Geçişler Yumuşak Yani. Ama Bazen Birden Bu Durum Değişiyor. O Yumuşaklık Yerini Sertliğe Veriyor... Yani Mesela Mesajlara Girince Pat Diye Açılıyor...

• Beğen
H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
Bugün bende şarj göstergesinin takıldığını farkettim %40 da 2 saat e yakın takılı kaldı ; telefonu kapatıp açtığımda şarj göstergesi %18 e düşmüştü Umarım 9.1 ile bu sorunlar ortadan kalkar...

• Beğen
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
ios 9'u güncelleyen arkadaşlar yorumlarını alabilir miyim pil kullanımı nasıl kasmalar var mı telefon modeliyle birlikte yazarlarsa sevinirim.

iPhone 4S iOS 9 çıkar çıkmaz yükledim memnunum kasma donma sadece zorlayınca oluyor ve telefonda neredeyse 2 GB boş yer açıldı onun dışında pil kullanımı tüm iPhone ların sorunu ve iOS 9 ile gelen pil tasarrufu hiçbir işe yaramıyor pil yine aynı sürede bitiyor :(

• Beğen

EmreSalman

Üye
    Konu Sahibi
Bende şuan 8.3 yüklü o zaman yüklemeyin

• Beğen
sLeepLe

sLeepLe

Üye
arkadaşlar ilk sürüm bu illaki hatalar oluyor üstüne güncellemeler gelip düzeltiliyor bu her marka her telefon yazılımı için geçerli :) sabretmek lazım düzeltilecektir ki ios 9 8den daha stabil sistem olucak dediler çünkü ios 7 güzeldi 8 ile biraz kötü olmuştu bunu düzelmek için ellerinden geleni yaparlar

• Beğen
Tepkiler: ghstr ve emin_ercan

EmreSalman

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ilk sürüm bu illaki hatalar oluyor üstüne güncellemeler gelip düzeltiliyor bu her marka her telefon yazılımı için geçerli :) sabretmek lazım düzeltilecektir ki ios 9 8den daha stabil sistem olucak dediler çünkü ios 7 güzeldi 8 ile biraz kötü olmuştu bunu düzelmek için ellerinden geleni yaparlar
inşallah :)

• Beğen
. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Ben de 8.4.1 e döndüm. Ama telefon kendisi indirmiş. Ayarlarda 1 yazıyor. Şeytan da dürtmüyor değil :) ama bu sefer kararlıyım. Sorunlar düzelene kadar bekleyeceğim