İos7 by HaSaNd.

Sponsorlu Bağlantılar

Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
İos7 by HaSaNd.
Arkadaşlar herkese merhaba...Başlıkta belirttiğim gibi İOS7 temasını editledim.İkonlar+birçok özellik tarafımca değiştirildi...Tema C7 &500de test edildi.Alıntı değildir.
Not:Ekran görüntüleri C7 dendir.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR, warsofwon, ringofdie ve 1 kişi daha

sLeepLe

sLeepLe

Üye
:tşk:

ringofdie

ringofdie

Üye
öteki ios temana bayılmıştım ama bunu daha çok sevdim öncelikle bi kaç hatası var gibi normal yerlerde yok sadece pin kodu yazılacak yerde hiç bir şey yazmadan bir iki tuş(tamam gibi) yeşil görünüyor yazdıkça düzeliyor bunu zamanın olursa güncellermisin :) tema için ayrı ayrı teşekkürler

Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
öteki ios temana bayılmıştım ama bunu daha çok sevdim öncelikle bi kaç hatası var gibi normal yerlerde yok sadece pin kodu yazılacak yerde hiç bir şey yazmadan bir iki tuş(tamam gibi) yeşil görünüyor yazdıkça düzeliyor bunu zamanın olursa güncellermisin :) tema için ayrı ayrı teşekkürler
rica ederim

onurhanerk

onurhanerk

Üye
Hasan üstten indirdiğimiz barı transparant yapma olasılığımız varmı denermisin bi? bildirimler ekranına yani iyah %50 40 şeffaflıkta bir resim koyma olasılığımız varmı yoksa sistem direk beyazmı atar?

Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
Hasan üstten indirdiğimiz barı transparant yapma olasılığımız varmı denermisin bi? bildirimler ekranına yani iyah %50 40 şeffaflıkta bir resim koyma olasılığımız varmı yoksa sistem direk beyazmı atar?
direk beyaz atar sistem

warsofwon

warsofwon

Üye
hocam bu temanın signed olmasının imkanı varmı acaba..

Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
Tmm yaparım senin ıcın

• Beğen
Tepkiler: warsofwon

yelizpelin

Üye
Signed yokmu birde menu nasil 4×5 oluyor

warsofwon

warsofwon

Üye
Tmm yaparım senin ıcın
hocam teşekkürler cok sevindim bekliyorum ne zaman olur acaba..
ve hocam benim bi ricam olucak böyle nokia 603 için kolay hack anlatan bi link verebilirmisiniz bana

Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
Hafta sonu olur

• Beğen
Tepkiler: warsofwon
warsofwon

warsofwon

Üye
Teşekkürler hocam bekliyorum :) :)

thebekiroz