Clearcam (iPhone ile 4 Megapixel Kalitesinde Fotoğraf Çekin)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Clearcam (iPhone ile 4 Megapixel Kalitesinde Fotoğraf Çekin)
iPhone ' unuzun kamerası ile 4 megapiksel ( normalden daha yüksek çözünürlüklü ve net ) fotoğraflar çekebilirsiniz .. Denemenizde yarar var

Aşağıda, bu programsız ve bu programla çekilip 4megapiksel yapılmış 2 farklı resim ekliyorum .

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: keşanlı 22, fettah_alan, yabancii74 ve 5 diğerleri

hopeful.murat

Üye
ben pek bir fark göremedim

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
resimleri tıkla buyuyunce 1.v2. resme bak

yakupala

yakupala

Üye
eyvallah, denemeye degerr :) sgl

Gurbocan

Üye
eyvallah

Ferdi39

Üye
Saol

queen95

Üye
gzel paylaşımm.. teşekkürler ellerine sağlıkk :D:oke:

seminay

Üye
çok güzel bir uygulama başka tellerde de işe yararmı acaba mesela 5800 da duyduğuma göre iphone nun bazı programları 5800 da da kullanılıyormuş

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Emegine sağlık

captainblack

Üye
googlede biraz araştırma yapsanız diyorum 2 mp ile 4 mp arasındaki fark diye böyle birşey olamıyacağını anlarsınız.

duwayn

Üye
çok güzel bir uygulama başka tellerde de işe yararmı acaba mesela 5800 da duyduğuma göre iphone nun bazı programları 5800 da da kullanılıyormuş

5800 Nokia yani Sybian tabanli bir sistemdir , iphone ise Unix tabanli bir sistemdir hicbir uygulama 2 telefona birden olmaz.

dertliii

Üye
çok tşk.

petit_doktor

petit_doktor

Üye
evet bencede bi fark yok bgenius isimli bi program var arkadaslar bence onu deneyin

kara31kara

kara31kara

Üye
Teşekkürler

tamtools

Üye
yha beyler bu program sadece 3G s demi calısıo yane eski sürümündede calısıomu ????????

rockboycyprus

Üye
bencede sacma ... emege tesekkurler...

theged

theged

Üye
Teşekkür ederim. 3mp olmasına rağmen görüntü az bozuk çıkıyordu. Bunu gördüğüm iyi oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt