İndeks iOS İnternet Uygulamaları


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
iPhone ve iPad'de kullanılabilen internet uygulamaları yani messenger, chat, e-mail, web browser ve internetle alakalı uygulamaları indirebilirsiniz. Bu uygulamaları ücretsiz indirmek için sizde indeksimizi kontrol edebilirsiniz.

TeamSpeak 3 v3.1.3
SatFinder v3.0
ProTuber v2.0
Hotspot Shield v2.1.6 (Yasaklı sitelere giriş)
Mobil Tv Elite - Cep Telefonu, Tablet ve iPad Uygulaması
Badoo Premium - Meet New People and Chat with Extra Features v2.1.2
AppZapp Pro v5.0
Flv Player - Fast Web Browser & Flash Video Player v1.1
Tapatalk 1.12.2
WiFiTrak - her iPhone'da olması gerek
Puffin Web Browser v3.0.0
diziTV for iPhone - DiziTV ile dizi izlemek istermisiniz
NetTV 1.7 Son Sürüm (En İyi Iphone TV izleme Programı)
NetTV (iPhone 3g tv izleme programı, uygulaması)

Not: Önemli konularınızın yada index içerisinde yer alan uygulamaların güncel sürümlerinin indexte yer alması için özel mesaj gönderebilirsiniz.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt