ios 9.1 İçin Semi Jailbreak Sonrası Birkaç Soru

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
ios 9.1 İçin Semi Jailbreak Sonrası Birkaç Soru
pangu8 diye bir siteden semi jb yaptım; fakat sonrasında ne yapacağımı bilemiyorum. Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirler mi lütfen? Semi jb kurulduktan ve profil doğrulandıktan sonra semi jb diye bir uygulama kuruldu, fakat tıklayınca hiçbir şey açılmıyor. Sayfa görüntülenmiyor. Benzer şekilde ilgili uygulamanın sitesi de açılmıyor. Vshare jailbreak sonrası sürümü kurmayı denedim, kurulmuyor. Ne önerirsiniz? Nasıl bir yol izlemek lazım?

Bu arada cydia'yı da telefondan kurdum. Sonra menüye gelen Cydia Installer'e basıp get cydia diyorum ama win toolkit kısmı "searching..." yazısında kalıyor. Tüm bunları ilk kez yaptığım için kaldım öyle. Windows için cydia installer indirdim; fakat onda da 8 sonrası yok.

Son düzenleme:

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Hemen Restore Etmeni Öneririm. Çünkü 9.1 Jailbreak Çıkmadı. Casus Yazılımlar Olabilir Yüklediklerin

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 484994
Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Birkaç dakika durdu; telefonu kullanmadan kaldırdım zaten. En iyisi ben bu defteri kapatayım. Zaten jb ile alakam da olmayacak. Bazı şeyleri heves etmemek lazım. İşime bakayım ben. Teşekkürler.

phasan

phasan

Üye
suan onlar casus yazılımlar

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Profili kaldırmak yeterli oluyor mu? Ekstra bir şey yapmama gerek var mı telefon sıfırlamak gibi?

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Konu isteğinin üzerine kitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt