iOS 7 ile ilgili yardıma ihtiyacım var.

• 14 Eylül 2013
  • 856 Okunma
  • 15 Cevap

1. Merhaba! Ben bugün iOS 7 Golden Master sürümünü yükledim ama bir sorunum var. iTunes veya iTools ile müzik atmaya çalıştığımda iTunes iOS sürümünü desteklemiyor gibi bir hata ile karşılaşıyorum. iTunes sürümüm 10.5 ne yapmam gerekiyor? Lütfen yardım edin!

Yazan: fk555897
  2. Belki de bilerek kapatıldı senkronizasyona. 18 eylül ü bekleseydin keşke. Istersen geri yükleme yaparak 6 ya dön 4 gün sonra rahatça geçersin

3. merhaba, İtunes'i İOS 7 GM versiyonunda kullanabilmek icin itunes'in 11.1 Versiyonu yüklemeniz gerekir.Var olan en son sürüm 11.0.8. Biraz daha sabretmemiz lazm. Ama itools,ifunbox gibi yardımcı programlar itunes'dan daha basit ve hızlı bir sekilde dosya transferinize olanak sağlayacaktır.

4. iTools ile denediğimde iTunes istiyor. Yani ondan da yükleyemiyorum.

5. evet normal.. cünkü itools itunesin bazı driverlerini kulanıyor. itunesin herhangi bir sürümünü yükle. daha sonra itoolsu kullanabilirsiniz :)

6. iTunes yüklü ama yinede olmuyor.

7. Hocam iTunes şu anda 11.1 Beta 2 sürümünde. Aynı iOS da olduğu gibi sadece geliştiriciler tarafından indirilebilir.

8. itunes sürümünü güncellemen lazım.

9. arkadaşlar şimdi diylelim 18 eylülde orjinal ios 7 ye güncelledik. memnun kalmayınca ios 6 ya dönersek garantimiz gidermi? ve dönmesi zormudur risklimidir?

10. Donemezsin ki. Kayit alman gerekiyordu o kaydi da kapadilar sanırsam

11. O zaman hiç güncellemeyede gerek yok :D

12. Hayır dönebilirsin.. Millet nasıl kaydı olmadan iOS 7 Beta kuruyorsa Restore ederek iOS 6 yada o şekilde dönülebilir..

Son düzenleme: 15 Eylül 2013
  13. Peki ek olarak programa ve dosyaya felan ihtiyacım olurmu dönerken?

14. Peki ek olarak programa ve dosyaya felan ihtiyacım olurmu dönerken?

15. Arladaşlar 18 Eylül'de güncelleme GM sürümünü yükleyenlere de gelecek değil mi?

16. Youtubede İphonedo adlı kullanıcının videolarına bak..

Yüklüyor...
21/09/2018 - 06:46