iOS 7 ile ilgili yardıma ihtiyacım var.

Sponsorlu Bağlantılar

fk555897

fk555897

Üye
    Konu Sahibi
iOS 7 ile ilgili yardıma ihtiyacım var.
Merhaba! Ben bugün iOS 7 Golden Master sürümünü yükledim ama bir sorunum var. iTunes veya iTools ile müzik atmaya çalıştığımda iTunes iOS sürümünü desteklemiyor gibi bir hata ile karşılaşıyorum. iTunes sürümüm 10.5 ne yapmam gerekiyor? Lütfen yardım edin!

Türe

Türe

Üye
Belki de bilerek kapatıldı senkronizasyona. 18 eylül ü bekleseydin keşke. Istersen geri yükleme yaparak 6 ya dön 4 gün sonra rahatça geçersin

smrlss

Üye
merhaba, İtunes'i İOS 7 GM versiyonunda kullanabilmek icin itunes'in 11.1 Versiyonu yüklemeniz gerekir.Var olan en son sürüm 11.0.8. Biraz daha sabretmemiz lazm. Ama itools,ifunbox gibi yardımcı programlar itunes'dan daha basit ve hızlı bir sekilde dosya transferinize olanak sağlayacaktır.

fk555897

fk555897

Üye
    Konu Sahibi
merhaba, İtunes'i İOS 7 GM versiyonunda kullanabilmek icin itunes'in 11.1 Versiyonu yüklemeniz gerekir.Var olan en son sürüm 11.0.8. Biraz daha sabretmemiz lazm. Ama itools,ifunbox gibi yardımcı programlar itunes'dan daha basit ve hızlı bir sekilde dosya transferinize olanak sağlayacaktır.
iTools ile denediğimde iTunes istiyor. Yani ondan da yükleyemiyorum.

smrlss

Üye
evet normal.. cünkü itools itunesin bazı driverlerini kulanıyor. itunesin herhangi bir sürümünü yükle. daha sonra itoolsu kullanabilirsiniz :)

fk555897

fk555897

Üye
    Konu Sahibi
evet normal.. cünkü itools itunesin bazı driverlerini kulanıyor. itunesin herhangi bir sürümünü yükle. daha sonra itoolsu kullanabilirsiniz :)
iTunes yüklü ama yinede olmuyor.

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Hocam iTunes şu anda 11.1 Beta 2 sürümünde. Aynı iOS da olduğu gibi sadece geliştiriciler tarafından indirilebilir.

MrExpert

MrExpert

Üye
itunes sürümünü güncellemen lazım.

thezombie

Üye
arkadaşlar şimdi diylelim 18 eylülde orjinal ios 7 ye güncelledik. memnun kalmayınca ios 6 ya dönersek garantimiz gidermi? ve dönmesi zormudur risklimidir?

Türe

Türe

Üye
arkadaşlar şimdi diylelim 18 eylülde orjinal ios 7 ye güncelledik. memnun kalmayınca ios 6 ya dönersek garantimiz gidermi? ve dönmesi zormudur risklimidir?
Donemezsin ki. Kayit alman gerekiyordu o kaydi da kapadilar sanırsam

thezombie

Üye
O zaman hiç güncellemeyede gerek yok :D

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Hayır dönebilirsin.. Millet nasıl kaydı olmadan iOS 7 Beta kuruyorsa Restore ederek iOS 6 yada o şekilde dönülebilir..

Son düzenleme:

thezombie

Üye
Peki ek olarak programa ve dosyaya felan ihtiyacım olurmu dönerken?

thezombie

Üye
Peki ek olarak programa ve dosyaya felan ihtiyacım olurmu dönerken?

fk555897

fk555897

Üye
    Konu Sahibi
Arladaşlar 18 Eylül'de güncelleme GM sürümünü yükleyenlere de gelecek değil mi?

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Youtubede İphonedo adlı kullanıcının videolarına bak..

Üst Alt