Ios 7 Den 6.1.4 E Dönüş Yapılıyormu

• 25 Eylül 2013
  • 4560 Okunma
  • 23 Cevap

1. arkadaşlar yeni iphone 5 aldım ve güncelleme yaptım bilmeden tekrar eski sürüme dönme ihtimali varmıdır varsa yardımcı olurmusunuz

Yazan: haylaz044
    dmatias bunu beğendi.
  2. 4s ve 5 lerde geriye donmek yok diye biliorum bende 4s kullaniyorum bulamadim shsh kaydida var ama yemiyo itunes

3. Ya ios 7 yaptım bende hiç güzel deil berbat ya iphone 5 kullanıyorum acil 6.1.4 dönmem lazım.

4. yardım edecek kimse yokmu

5. Aynen yardım edin ios 7 kasıyor resmen ya ios 6 nın yanından bile geçemez nerden yaptım şu ios 7 yi

6. Arkadaslar bilen biri yardım etsin lütfen

7. Arkadaşlar dönme şansınız yok heralde imzalar kapalı sanırım, telefonunuz aktive ekranında kalır açamazsınız

8. Geri dönüş yok !

9. Artık imzalar kapalı dönüş yok

10. iOS 7'den bir önceki iOS sürümü olan iOS 6.1.3 ve 6.1.4'e dönmek isteyenler, bugüne kadar cihazlarına uygun olan ipsw dosyaları ile geri dönüş işlemini gerçekleştirebiliyordu.
    iTunes üzerinden gerçekleştirilen bu geri dönüş işleminde, ipsw dosyaları Apple'ın serverlarından onaylandıktan sonra iOS 6.1.3/4 cihazlara yüklenebiliyordu.
    Cihazlarına iOS 7 yükledikten sonra, bir önceki iOS sürümüne dönmek isteyenler için bugün kötü bir haber geldi.
    Apple bugün iOS 6 sürümlerini imzalamayı bıraktığını açıkladı. iTunes üzerinden ipsw dosyaları ile iOS 7'den geri dönmek isteyen kullanıcılar artık bu işlemi gerçekleştiremeyecek.
    Yazılımı doğrulama aşamasında ipsw dosyaları Apple'a gönderildiği zaman, iOS 6.x.x sürümleri imzalı olmadığı için "downgrade" yani versiyon düşürme işlemi başarısız olacak.

Tarih 21.09.2013

11. Tşk arkadaslar

12. İos 6.0.1 de kalmaya devam edeyim o halde

13. İos 7 iphone 5 te kasıyor delircem artık çok kötüüü

14. iOS 7 02 güncelleme geldi sizce güncelleme yapmalımıyım zaten memnun değilim iOS 7 den

15. İos 7 yaptıysan gelecek güncellemelerin hepsini yükle ios 7 zaten berbat. En azından hatalar düzelmiş olur ve hızlanır

16. Anladım tşk ler
    ---
    Arkadaşlar iOS 7 ye tema nasıl yükleniyor bilen varsa yardımcı olsun lütfen

17. ios 7 ile iphone'nun sonu gelmiştir. telefondan soğuttu nerden güncelledik şarj dayanmıyor arkadaş. bir an önce 6.1.4 e geçmem gerek

18. bu shs kaydı mı ne varmış onunla dönülüyormuş arkadaşım imzalar kapatılmadan önce 7 den 6 ya döndü ama teli sıfırlamış yine 7 olmuş şu an geri dönemiyor başka birinin shs kaydıyla yapılamazmı acaba

19. iphone 5 kasıyor mu ? ben kesin wp alcam kararımı verdim

20. valla arkadaş 2 hafta önce 4s aldı 7 yi yüklemiş hemen geri dönmüş 6 ya sonra teli sıfırlayınca yine 7 olmuş şimdi satacam diye tutturdu o derece pişman hiç kasmayan telefon androd gibi oldu hemen kasıyor diyor

Yüklüyor...
19/11/2018 - 04:47