Ios 7 Den 6.1.4 E Dönüş Yapılıyormu

Sponsorlu Bağlantılar

haylaz044

Üye
    Konu Sahibi
Ios 7 Den 6.1.4 E Dönüş Yapılıyormu
arkadaşlar yeni iphone 5 aldım ve güncelleme yaptım bilmeden tekrar eski sürüme dönme ihtimali varmıdır varsa yardımcı olurmusunuz

• Beğen
Tepkiler: dmatias

kosigin

kosigin

Üye
4s ve 5 lerde geriye donmek yok diye biliorum bende 4s kullaniyorum bulamadim shsh kaydida var ama yemiyo itunes

thezombie

Üye
Ya ios 7 yaptım bende hiç güzel deil berbat ya iphone 5 kullanıyorum acil 6.1.4 dönmem lazım.

haylaz044

Üye
    Konu Sahibi
yardım edecek kimse yokmu

thezombie

Üye
Aynen yardım edin ios 7 kasıyor resmen ya ios 6 nın yanından bile geçemez nerden yaptım şu ios 7 yi

haylaz044

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar bilen biri yardım etsin lütfen

kerem.krmoglu

kerem.krmoglu

Üye
Arkadaşlar dönme şansınız yok heralde imzalar kapalı sanırım, telefonunuz aktive ekranında kalır açamazsınız

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Geri dönüş yok !

kerem.krmoglu

kerem.krmoglu

Üye
Artık imzalar kapalı dönüş yok

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
iOS 7'den bir önceki iOS sürümü olan iOS 6.1.3 ve 6.1.4'e dönmek isteyenler, bugüne kadar cihazlarına uygun olan ipsw dosyaları ile geri dönüş işlemini gerçekleştirebiliyordu.
iTunes üzerinden gerçekleştirilen bu geri dönüş işleminde, ipsw dosyaları Apple'ın serverlarından onaylandıktan sonra iOS 6.1.3/4 cihazlara yüklenebiliyordu.
Cihazlarına iOS 7 yükledikten sonra, bir önceki iOS sürümüne dönmek isteyenler için bugün kötü bir haber geldi.
Apple bugün iOS 6 sürümlerini imzalamayı bıraktığını açıkladı. iTunes üzerinden ipsw dosyaları ile iOS 7'den geri dönmek isteyen kullanıcılar artık bu işlemi gerçekleştiremeyecek.
Yazılımı doğrulama aşamasında ipsw dosyaları Apple'a gönderildiği zaman, iOS 6.x.x sürümleri imzalı olmadığı için "downgrade" yani versiyon düşürme işlemi başarısız olacak.

Tarih 21.09.2013

haylaz044

Üye
    Konu Sahibi
Tşk arkadaslar

thuglife

thuglife

Üye
İos 6.0.1 de kalmaya devam edeyim o halde

thezombie

Üye
İos 7 iphone 5 te kasıyor delircem artık çok kötüüü

haylaz044

Üye
    Konu Sahibi
iOS 7 02 güncelleme geldi sizce güncelleme yapmalımıyım zaten memnun değilim iOS 7 den

thezombie

Üye
İos 7 yaptıysan gelecek güncellemelerin hepsini yükle ios 7 zaten berbat. En azından hatalar düzelmiş olur ve hızlanır

haylaz044

Üye
    Konu Sahibi
Anladım tşk lerArkadaşlar iOS 7 ye tema nasıl yükleniyor bilen varsa yardımcı olsun lütfen

zx6r

zx6r

Üye
ios 7 ile iphone'nun sonu gelmiştir. telefondan soğuttu nerden güncelledik şarj dayanmıyor arkadaş. bir an önce 6.1.4 e geçmem gerek

alical33

alical33

Üye
bu shs kaydı mı ne varmış onunla dönülüyormuş arkadaşım imzalar kapatılmadan önce 7 den 6 ya döndü ama teli sıfırlamış yine 7 olmuş şu an geri dönemiyor başka birinin shs kaydıyla yapılamazmı acaba

JosephLion

JosephLion

Üye
iphone 5 kasıyor mu ? ben kesin wp alcam kararımı verdim

alical33

alical33

Üye
iphone 5 kasıyor mu ? ben kesin wp alcam kararımı verdim
valla arkadaş 2 hafta önce 4s aldı 7 yi yüklemiş hemen geri dönmüş 6 ya sonra teli sıfırlayınca yine 7 olmuş şimdi satacam diye tutturdu o derece pişman hiç kasmayan telefon androd gibi oldu hemen kasıyor diyor

Üst Alt