IOS 7.1 Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Never Back Down

Never Back Down

Üye
Şu an acaip hızlı değişiklik olarak klavye var ve kilit açma yazısı başka görmedim ayrıca parola ayarına özel yer ayırılmış

Şu an acaip stabil olmuş uygulama açılış ve kapanış acaip hızlı arayüz arası geçişler çok hızlı uçuyor hızdan :D resim ekliycem bide
indiriyorum

0MG90

0MG90

Üye

Kilit açma yazısı değişmiş efekt eklenmiş

Parola sola eklenmiş kolay erişim için

Klavyedeki yazılar koyulaşmış yazıları büyütme ve silme kısımları değişmiş ama siyah klavye ayarı yokBirkaç iOs uygulamasının ikonları değişmiş ayarladaki birkaç ikonda değişmiş başka değişiklik görmedim ama acaip hızlı şu an sorunu çözmüşler iPhone 4 ü hayal edemiyorum 4 ü olan hemen indirsin :D

• Beğen
Tepkiler: Nextman
kerem.krmoglu

kerem.krmoglu

Üye
Arkadaşlar klavye rengini nerden değişitiriyoruz ?? ayrıca klavye harflerini inceltebiliyormuyuz eskisi gibi

0MG90

0MG90

Üye
Renk değişimi koymamışlar betada vardı ama vazgeçtiler herhalde

kerem.krmoglu

kerem.krmoglu

Üye
peki sağol harflerin kalınlığını ayarlayabiliyor muyuz eskisi gibi ?

0MG90

0MG90

Üye
Hayır göremedim öyle bir şey güncelleme ile düzeltirler ya da böyle kalır

kerem.krmoglu

kerem.krmoglu

Üye
sağolasın :D

0MG90

0MG90

Üye
Rica ederim :D Güncelleme çok iyi oldu ama çok hızlı

Never Back Down

Never Back Down

Üye
Arkadaşlar Jail Break lı 7.0.6 kullanıyorum nabayım sizce geçeyimmi kalayımmı

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye

hesap makinesi biraz yukarıda mı bana mı öyle geldi yada tek bende mi böyle

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Biraz daha 7.0.6 da kalmakta fayda var geçen güncellemedede herkes güncellemeye başladı sonra sıkıntılar oldu bekleyelim bakalım :eller: :)

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
0MG90

0MG90

Üye
7.1 benim cihaza ilaç gibi geldi :D

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
  • Beğen
0MG90

0MG90

Üye
Garage Band kurulumunda sıkıntı yaşadım zaten hiç niyetim yok sen kur senden alırız bilgileri birimiz bu tarafta kalsın :polis:
İnecek inşallah abi bekliyorum :DSorunsuz çalışıyor kuruldu şimdi. Bugün güncelleme yapmışlar sanırım 7.1 için yapmışlardır.

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Şöle iyi şeyler söyle bende geçerim :oke:.Biraz açıkgözlülük gibi olcak ama idare et :)

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
Şöle iyi şeyler söyle bende geçerim :oke:.Biraz açıkgözlülük gibi olcak ama idare et :)
:D valla abi ne diyeyim hız farkı büyük, geçişler çok hızlı açılış kapanışlar özellikle. Animasyonlarda hızlandırılmış gibi onun dışında pek farklılık göremedim belki iPhone da görünüşü biraz daha güzelleştirmişlerdir. 7yi iyi stabil hale getirmişler ben 6.1.3 ü böyle hatırlamıyorum :D Tek klavye görünüşü biraz garip geliyor harfler kalın olmuş ama alışılır. Bende malesef siri yok ondan diğer özellikleri deneyemedim hepsini.

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
:D valla abi ne diyeyim hız farkı büyük, geçişler çok hızlı açılış kapanışlar özellikle. Animasyonlarda hızlandırılmış gibi onun dışında pek farklılık göremedim belki iPhone da görünüşü biraz daha güzelleştirmişlerdir. 7yi iyi stabil hale getirmişler ben 6.1.3 ü böyle hatırlamıyorum :D Tek klavye görünüşü biraz garip geliyor harfler kalın olmuş ama alışılır. Bende malesef siri yok ondan diğer özellikleri deneyemedim hepsini.
Bilgiler için teşekkürler Biraz daha jail takılalım :cool sana eşlik ederiz :oke:

• Beğen

anilakbay

Üye
5S de müthiş bir hız artışı oldu. Zaten yeterince hızlıydı iyice hızlandı eski bir iphone 4 kullanıcısı olarak benim merak ettiğim ne kadar hızlandı?

0MG90

0MG90

Üye
Umarım bunu bozmazlar sonraki güncellemeler ile