Ios 7.0.3 Güncellemesi Önümüzdeki Hafta Gelebilir

• 2 Ekim 2013
  • 715 Okunma
  • 11 Cevap

1. Geçtiğimiz ay yeni işletim sistemi olan iOS 7‘i kullanıcılarına sunan Apple, sunduğu yeni işletim sistemi ile yeniliklerin yanında bir takım hataları da beraberinde getirtti.

< Resmi açmak için tıklayın >

Hataları kapatmak adına ilk olarak 7.0.1 güncellemesini sunan Apple, açıkların devam etmesi sonucu iOS 7.0.2 güncellemesini sunarak güvenlik açıklarını kapatmaya çalıştı. Yayınladığı en son iOS 7.0.2 güncellemesinde yeniden açık bulunması Apple’ı bu konuda yeniden çalışmalara itti. Kullanıcıların şikayet ettiği bir çok hata yayınlanan bu son güncelleme ile birlikte giderilemedi. iOS 7 ile birlikte hatalarla karşılaşan kullanıcılar için çalışmalarına devam eden Apple‘ın önümüzdeki hafta yeni bir güncelleme vermesi bekleniyor.

Apple’ın, oluşan sorunları çözmek ve eski nesil iPhone cihazlarındakistabiliteyi artırmak için önümüzdeki hafta iOS 7.0.3 güncellemesini yayınlaması bekleniyor. Bakalım Apple yayınlayacağı iOS 7.0.3güncellemesi ile hataları giderip kullanıcılarını memnun edebilecek mi?

iOS 7.0.3 güncellemesi önümüzdeki hafta gelebilir

Yazan: ANIL
    mesut1979 ve Joker bunu beğendi.
  2. Gelsin güzel olur.

Whatsapp da güncelleme yapmalı artık. Bugları var.

3. slm, bu ayin sonlarina dogru da 7.1 güncellemesini cikarmasi bekleniyor

4. bak adam iki haftada 3 güncelleme getirecek, bizim Microsoft bikaç ayda bir

5. Biraz daha stabilite etmesi gerekliydi. Güzel olur bu güncelleme.

6. ama ses kayıt programı lazım bana...

7. nokialar öldü artık yeni tren iphone ve android telefonlar....

8. arkadaşım 2.300 Tl ye iphone 5 aldı ama gelen aramalarda bazen Reddet seçeneği çıkmıyor tabi güncellleme ile düzelecek şeyler bunlar ama iphonedan beklemezdim böyle basit hatalar :)

9. kilit tuşuna bir kere basarsan sesi keser tekrar basarsan meşgule atar ortada hata yok böylesi daha iyi olmuş

10. Ios 7.0.4 çıktı. Siz iki ay önceki konuyu hortlatmışsınız :)

11. 7.1 çıkacak yakında :D konu hortlamış :D

12. 7.1 beta 2 kullanıyorum baya bi hortlak konu :D

Yüklüyor...
26/09/2018 - 07:29