iOS 6 Fiyaskosu

• 21 Eylül 2012
  • 1931 Okunma
  • 5 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Merhaba arkadaşlar,Cihazlarımda iOS 5.1.1 JB'den iOS 6 Beta GoldMaster sürümüne geçmiştim.Tam sürüm çıkıncada iOS 5.1.1 restore edip,iOS 6 Resmi güncellemesini kurdum cihazıma.Gördüm ki,GoldMaster sürümü ile arasında hiç bir fark yok.
    Stabilite konusuna gelince evet biraz daha stabil fakat,kötü yanlarıda var.
    Apple store düzgün çalışmıyor bende.ciddi derecede kasma söz konusu ve uygulamalara biraz göz gezdirince takılıp kapanıyordu.
    Üstelik iOS 6 'da şuan için adam akıllı bir JB bulunmaması benim iyice sinirimi bozdu.Ve anında iOS 5.1.1 e geri dönüp JB'ledim cihazı.Ve tekrardan eskisi gibi kullanmaya başladım.Şunu belirteyim,5.1.1 - 6 arasında söylenenler gibi dağlar kadar fark yok.

-Facebook Entegresi
    -Rahatsız Etme
    -3D Maps

bunların dışında geçmeniz için hiç bir sebep yok,Kaldı ki facebook entegresi çok gerekli birşey olmadığı gibi Rahatsız Etme özelliğini tweaklarla sağlayabiliyorsunuz.Bigboss'da bu konuda açıklama yaptı."iOS 6 adını verdikleri işletim sistemi olsa olsa iOS 5.1.2 olur."

Adamlar haklı.iPhone 5 hayal kırıklığı gibi iOS 6 da bende hayal kırıklığı yarattı.
    iOS 6 kurup memnun olmayan arkadaşlar ellerini çabuk tutup 5.1.1 e geri dönüş yapsınlar.Apple bir süre sonra yazılım imzalamayı kesecek 5.1.1 üzerinden.

Bu senelerdir gördüğüm en berbat güncellemeydi.Umarım bir sonraki böyle hayal kırıklığı yaratmaz.Apple'ın kullanıcılarını kaybetmemesi dileklerimle.

Yazan: zensOkey
  2. Ben geçmedim zaten.. Cihazı satayım da alan kişi ne yaparsa yapsın artık.. Cihaz da JB olduğu için kıyamadım. :)

3. bir arkadaşım geçmiş ama o beğenmiş halbuki geçeye hiç gerek yok

4. Evet dağlar kadar fark yok çünkü.Büyük hayal kırıklığı.Umarım telafi ederler .

5. ios 5.1.1 in orijinaline nasıl dönebilirim ?

6. 4S kullanıyorum harika sallamayın...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 14:56