iOS 4,2,1 celeste bluetooth cıktı içeri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
IIISuSKuNIII

IIISuSKuNIII

Üye
    Konu Sahibi
iOS 4,2,1 celeste bluetooth cıktı içeri
arkadaslar beklenen bluetooth cıktı yanlız 4,1 çalışmıyor sadece 4,2,1 ve üstü source İHACKSREPO.COM/ ekleyıp arama kısmına celeste bluetooth yazıp yuklemenız
buyrun buda videosu

TEŞEKÜR BOTUNA BASMANIZ YETERLİDIR

• Beğen
Tepkiler: rxena12, merol87, ilbey61 ve 7 diğerleri

ismok

Üye
Sorunsuz çalışıyor mu? Denendi mi? Selamlar.

IIISuSKuNIII

IIISuSKuNIII

Üye
    Konu Sahibi
ben denedı bende sorunsuz çalışıyor :oke:

vasvi

Üye
tesekkkkkkkkkkkkkkk

isonic_6638

Üye
kardes yukledim sorunum var cydia activation failed felan yaziyo lisans yok diyo napabilirim?

IIISuSKuNIII

IIISuSKuNIII

Üye
    Konu Sahibi
bu verdğım craklıydı ben suan kullanıyorum hiç sorun yok bende bu cydia activation failed hatayı vermıyor:S

integral_b

Üye
bu verdğım craklıydı ben suan kullanıyorum hiç sorun yok bende bu cydia activation failed hatayı vermıyor:S

Bende denedim ordan..Celeste wasn't purchased diyor kurduktan sonra..Telefonu buluyor ama göndermiyor dosyayı..​

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Her telefondan dosya alıp gonderebiliyor mu ?

_F_19o7_B_

_F_19o7_B_

Üye
Ben yükledim " Activation failed due to a network error. Please try again later " uyarısı aldım resimden Bluetooth send via ile gönder dediğimde " Celeste wasn't purchased for this Cydia account. Please check again in Cydia " uyarısı çıktı daha sonra bluetoothu açık telefonları listeledi seçtim fakat göndermedi Connecting.. diyor kalıyor ilerleme olmuyor

falcata

falcata

Üye
bendede Celeste wasn't purchased for this Cydia account hatasi veriyorr

tusunami2009

Üye
bende 3g kullanıyom verdigin sitede iki adet var biri paralı 9.9 dolar digeri bedava bedavayı yükledik işaret çıkıyo ama göndermede proglem acdivasyon failed bende aynı sorun sanırım cracleyin diyo o hata mesajında buda fos biraz daha beklicez sanırım ***** liyemediler daha

_Faruk

Üye
beyler düzgün bir şekilde çalıştıran olursa anlatabilir mi bende de çalışmadı

emrklv

Üye
eline sasğlık

IIISuSKuNIII

IIISuSKuNIII

Üye
    Konu Sahibi
irepo.us sources ekleyın orda craklı olan var ou yukleyın sorun çözüleçektir :oke:

_Faruk

Üye
ben irepo dan indirdim fotografta send via bluetooth cıkıyo ama yenile butonuna bastığımda birşey olmuyo ayrıca sadece apple cihazları arsında mı çalışıyo ve dosya alabiliyor muyuz birde kurunca installous gibi iconu çıkıyor mu

kemal21

kemal21

Üye
ben irepo dan indirdim fotografta send via bluetooth cıkıyo ama yenile butonuna bastığımda birşey olmuyo ayrıca sadece apple cihazları arsında mı çalışıyo ve dosya alabiliyor muyuz birde kurunca installous gibi iconu çıkıyor mu
ikonu yok ve tüm cihazlara transfer yapabiliyoruz ama bahsettiğin sorunu bende bilmiyorum daha programı deneyemedim

_Faruk

Üye
ikonu yok ve tüm cihazlara transfer yapabiliyoruz ama bahsettiğin sorunu bende bilmiyorum daha programı deneyemedim

eywallah saol bide video da gördüğüm kadarıyla bluetooth simgesi ters onlarda bnmkinde normal problem neden olabilir

kemal21

kemal21

Üye
sanırım veri alırken ters gönderirken düz oluyor

_Faruk

Üye
arkadaşlar kurdum ancak springboard settingsten celeste seçeneğini açmayı denediğimde açılmıyor sağ üstte simge çıkmıyor bu nedenle de dosya göndermeyi denediğimde discovery kısmında yenileyemiyorum bu neyle ilgili çözümü nedir çalıştıran arkdaşlar bir video ya da resimle anlatım yapabilirler mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt